Pirmąjį kėlinį pralaimėjusi trimis taškais antrame ir trečiame ketvirčiuose „Anadolu Efes“ komanda tiesiog dominavo aikštėje ir vienu metu turėjo net 17 taškų persvarą (51:34).

Tačiau „Olympiakos“ ekipa ginklų taip lengvai nesudėjo ir tiksint paskutinei minutei po dviejų fantastiškų Vassilio Spanoulio tolimų šūvių buvo priartėjusi vieno taško atstumu (61:60).

Visgi šeimininkai atsilaikė – Thomas Heurtelis sumetė abu baudų metimus, V. Spanouliui nebepavyko įmesti trečio tritaškio iš eilės, Stambulo klubo pergalę įtvirtino vienas sėkmingai realizuotas Tylerio Honeycutto baudos metimas.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 16, Thomas Heurtelis 13 (6 rez. perd.), Derrickas Brownas 12, Jaysonas Grangeris 11 taškų.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 15, Erickas Greenas, Georgios Printezis (7 atk. kam.) ir Vangelis Mantzaris po 8 taškus.

Ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį vėl bus žaidžiamos Stambule, o jeigu prireiks penktųjų – kitą savaitę Pirėjuje.

Finalo ketverte šios poros nugalėtojas žais prieš čempiono titulą ginantį Maskvos CSKA klubą, kuris ketvirtfinalyje 3-0 eliminavo Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus.