Sėkmingiau rungtynes pradėję svečiai iš uostamiesčio po 20 min. pirmavo 53:43, tačiau „Vytautas“ ginklų nesudėjo.

Vedamas dviejų skirtingų kartų žaidėjų – veterano snaiperio Tomo Delininkaičio ir perspektyvaus vidurio puolėjo Lauryno Biručio, Virginijaus Šeškaus treniruojamas kolektyvas po pertraukos perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą, ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje netgi susikrovė dviženklę persvarą (94:84).

Šaukštu deguto šeimininkų pergalėje tapo tik skausminga Martyno Linkevičiaus čiurnos trauma, patirta ketvirtajam kėliniui įpusėjus.

Regimantas Miniotas ir T. Delininkaitis nugalėtojų gretose žaidė be keitimų. Net 30 taškų pelnęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs gynėjas surinko net 46 naudingumo balus.

Po šios laimėjimo „Vytautas“ turnyro lentelėje pasivijo Utenos „Juventus“ (17/16), o nuo „Neptūno“ jau atsilieka tik viena pergale, iki reguliariojo sezono pabaigos likus sužaisti dar tris turus.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 30 (6/9 dvit., 5/7 trit., 13/13 baud. 10 rez. perd.), Laurynas Birutis 19 (6 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 14, Regimantas Miniotas 12 taškų.

„Neptūnas“: Chrisas Loftonas 17, Jerai Grantas 15, Arvydas Šikšnius 10, Laurynas Beliauskas 10 taškų.

Savo ruožtu „Juventus“ (17/16) krepšininkai, savaitgalį įveikę Vilniaus „Lietuvos rytą“, šį kartą nesugebėjo atsilaikyti prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (15/18).

Pasvalio komanda išvykoje pasiekė pergalę 97:91 (26:21, 27:24, 17:25, 27:21)

Permainingose rungtynėse Utenoje du kėlinius savo sąlygas diktavo svečiai, tačiau per trečiąjį „Juventus“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą – 70:70. Visgi jėgų lemiamam šturmui Antano Sireikos auklėtiniams nepakako – rezultatyviose rugntynėse jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 19, Dainius Šalenga 15, Dovis Bičkauskis 15, Valdas Vasylius 11, Ovidijus Galdikas 10 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 16, Osvaldas Olisevičius 15, Egidijus Dimša 13, Justas Tamulis 13, Karolis Babkauskas 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“ turnyro lentelėje užima 7-ąją, „Juventus“ – 6-ąją, „Vytautas– 5-ąją, „Neptūnas“ – 4-ąją vietas.