Ketvirtasis, ir galbūt lemiamas, finalo serijos susitikimas šeštadienį vyks Garliavoje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkės, kurios išsiveržė į priekį – 7:2. „Hoptrans-Sirenos“ į tai atsakė spurtu 9:2 ir persvėrė rezultatą – 11:9. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo LMKL čempionės – 18:14.

Antrajame ketvirtyje ir toliau padėti kontroliavo „Hoptrans-Sirenos“, o po 5 iš eilės Akvilės Baronėnaitės taškų jų pranašumas tapo dviženklis – 28:18.

Likus žaisti pustrečios minutės, viešnios pirmavo net 15 taškų (42:27), o po tolimo Gabrielės Gutkauskaitės metimo pranašumas ir dar labiau šoktelėjo – 46:29. Prieš antrąją rungtynių dalį „Sūduva“ turėjo išspręsti daug problemų, o garliaviškės įtikinamai pirmavo – 49:33.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiai, tačiau viešnių susikrautas pranašumas leido joms įtikinamai pirmauti ir toliau – 56:39. Likus žaisti 4 minutes, „Hoptrans-Sirenų“ persvara siekė jau 21 tašką – 67:46. Iki kėlinio pabaigos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o viešnios priartėti „Sūduvai“ nei kiek neleido – 74:54.

Lemiamą ketvirtį 7 taškais pradėjo marijampolietės ir sumažino atsilikimą iki 15 taškų – 61:74. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 14 taškų – 82:68.

Likus 3 minutėms, „Sūduva“ sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 74:84. Kėlinio pabaigoje šeimininkės dar labiau priartėjo (79:87), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ varžovėms daugiau priartėti neleido ir pergalės jau nebepaleido – 92:82.

Sūduva“: Arina Bilotserkivska 19, Rita Milieškienė 17 (8 atk. kam.), Laura Svarytė 16 (12 atk. kam.), Neringa Skadaitė 11.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 22 (6 rez. perd.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, Rasa Knyzaitė ir Akvilė Baronėnaitė po 13, Livija Sakevičiūtė 11 (5 atk. kam.), Dalia Belickaitė 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)