Vilniaus klubui 13 taškų pelnė Gabija Meškonytė, 11 - Daugilė Šarauskaitė (9 atk. kam.), 10 - Eglė Šniokaitė.

Klaipėdos komandoje po 11 taškų surinko Lina Mikelevičienė ir Agnė Černeckytė.

Komandoms apsikeitus metimais pirmą minutę buvo lygu (2:2), tačiau tada „Kibirkštis“ pelnė 12 taškų be atsako (12:0) ir įgijo dviženklį pranašumą (14:2). Iki kėlinio pabaigos klaipėdietės sukrapštė tik dar vieną dvitaškį (4:16). Antrame ketvirtyje jėgos išsilygino ir viešnios nebetolo, bet savo persvarą vis tiek minimaliai padidino (19:32).

Po didžiosios pertraukos „Fortūna“ buvo sumažinusi atsilikimą (26:36), tačiau sostinės ekipa pelnė 9 taškus iš eilės ir vėl pabėgo (26:45). Iki kėlinio pabaigos šeimininkės tik nežymiai priartėjo (34:51). Per paskutines dešimt žaidimo niekas nepasikeitė, „Kibirkštis“ neleido varžovėms net pagalvoti apie galimybę atsitiesti ir pasiekė antrą pergalę serijoje.

Klaipėdietės šiame susitikime suklydo 26 kartus, o vilnietės - 19.

Pirmas rungtynes sostinėje vilnietės laimėjo 75:56 (23:6, 15:20, 17:16, 20:14).

Trečios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 11-ą dieną Vilniuje.