„Neptūnas“ pralaimėjo antrą sykį iš eilės ir patyrė 13-ą nesėkmę šiose LKL pirmenybėse.

Nors pirmus taškus pelnė „Neptūnas“ (0:2), vilniečiai sustygavo gynybą, spurtavo 19:4 ir pabėgo nuo svečių (19:6). Po savotiško nokdauno atsigavę klaipėdiečiai priartėjo (19:9). Po pirmų 10 min. žaidimo tokie skaičiai ir degė švieslentėje (19:9). Rokas Giedraitis buvo pelnęs 10 taškų.

Nors antrą ketvirtį sėkmingai pradėjo „Lietuvos rytas“ (4:0), tačiau „Neptūnas“ atsakė spurtu 0:9 ir sugrąžino intrigą (23:18). Toliau vyko atkakli ir lygi kova (25:20, 26:22, 26:24, 28:24). Po Christopherio Loftono tritaškio ir Jerai Granto dviejų dėjimų iš eilės jau „Neptūnas“ atitrūko 5 taškais (28:33). Du „Lietuvos ryto“ puolėjo Laimono Kisieliaus tritaškiai ir Artūro Gudaičio metimas su pražanga ir vilniečių persvara 4 taškai (37:33). Kėlinį baigė įspūdingas Mindaugo Kačino dėjimas ir po 20 min. mūšio nežymiai pirmavo aikštės šeimininkai - 39:38.

Trečiame kėlinyje „Lietuvos rytas“ po truputį ėmė tolti nuo priešininkų (41:38, 44:39). Po A. Gudaičio baudos metimų skirtumas šoktelėjo jau iki 11 taškų (50:39). Rokas Giedraitis tritaškiu ir baudomis, o Corey Fisheris tik baudomis dar padidino vilniečių pranašumą iki rekordinio 19 taškų (60:41). „Lietuvos rytas“ sumaniai išnaudojo savo aukštaūgius (62:42, 64:45). Kėlinys baigėsi sudėtingu Danielio Ewingo paskutinę sekundę – 64:47.

Lemiamame ketvirtyje vilniečiai diktavo savo sąlygas (68:49, 68:53, 76:53) ir abejonių dėl nugalėtojo neliko. Galutinis rezultatas 82:62 „Lietuvos ryto“ naudai.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Rokas Giedraitis, 11 - Artūras Gudaitis (7 atk. kam.), 10 - Cory Fischeris.

„Neptūno“ klubui 14 taškų pelnė Jerai Grantas, 11 - Christopheris Loftonas.

Rezultatas:

„Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ – 82:62 (19:9, 20:29, 25:9, 18:15).

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 19, Artūras Gudaitis 11 (7 atk. kam.), Corey Fischeris 10, Jamesas Baronas 9, Artūras Jomantas ir Drew Gordonas po 7, Laimonas Kisielius 6, Margiris Normantas 5, Tayloras Darnellas Brownas 4, Julius Jucikas ir Clevinas Hannah po 2, Adamas Lapeta 1 taškas.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 14, Christopheris Loftonas 11, Mindaugas Girdžiūnas 9, Arvydas Šikšnius 6, Danielis Ewingas 5, Vytautas Šarakauskas ir Matas Jucikas po 4, Mindaugas Kačinas 3, Martynas Mažeika 2 taškai. Laurynas Beliauskas taškų nesurinko.