Po šio pralaimėjimo Kazio Maksvyčio auklėtiniai antrąją turnyro lentelės vietą užleido „Lietuvos rytui“. Iki šiol abi komandos žengė koja kojon, o dabar „Lietkabelis“ jau turi vienu pralaimėjimu daugiau nei sostinės ekipa.

Neįvertinę varžovų aikštės šeimininkai jiems į priekį leido pabėgti dar pirmajame kėlinyje. Antrame kėlinyje sužaidus vos minutę šiauliečiai netgi sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (28:17). „Lietkabelis“ visą ketvirtį buvo priverstas vytis savo varžovus ir galiausiai kėlinio pabaigoje sugebėjo priartėti. Po dviejų ketvirčių „Šiauliai“ pirmavo jau tik 3 taškais – 46:43.

Galutinai pasivyti varžovus ir netgi išsiveržti į priekį „Lietkabeliui“ pavyko ketvirtajame kėlinyje (75:74), tačiau lemiamais momentais svečių iš Saulės miesto veiksmai buvo darnesni ir į savo sąskaitą jie įsirašė vos 4-ąją pergalę šiame sezone.

Abi komandos šiose rungtynėse itin dažnai klydo. „Šiauliai“ prarado 22, o „Lietkabelis“ – 21 kamuolį.

Panevėžiečiai atliko net 10-ia rezultatyvių perdavimų daugiau (22-12), tačiau „Šiauliai“ pataikė trimis tritaškiais daugiau už varžovus, o vieną svarbiausių tolimų šūvių realizavo veteranas Arvydas Čepulis, likus 34 sek. padidinęs svečių persvarą iki 6 taškų (81:75).

„Šiauliai“: Paulas Hillas jaunesnysis 16, Vladislavas Koreiniukas 15 (8 atk. kam.), Tomas Lekūnas 13 (7 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 10, Žydrūnas Kelys 9, Arvydas Čepulis 8 taškai.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 24 (8/12 dvit., 1/1 trit., 7 atk. kam.), Benas Madgenas 15 (3/9 trit., 6 rez. perd.), Lorenzo Williamsas 14, Žydrūnas Skučas 7 taškai.