Dviženklis. Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau rezultatyvia atkarpa atsakė ir „Neptūno“ žaidėjai, tad prabėgus pusei kėlinio rezultatas buvo lygus (10:10). Ketvirčio pabaigoje spurtu 8:2 uostamiesčio klubas įgijo dviženklį pranašumą (14:24).

Atkarpos. Antrajame ketvirtyje komandų žaidėjai keitėsi sėkmingomis atkarpomis. Kai tik uteniškiai priartėdavo, Klaipėdos kariauna rasdavo savo atsakymų. Tritaškių pagalba kėlinio pabaigoje „Neptūno“ krepšininkai įgijo rekordinį 15 taškų pranašumą, Vaidas Čepukaitis taikliu metimu jį kiek sumažino, tad prieš ilgąją pertrauką džiugiau nusiteikę buvo svečiai iš Klaipėdos – 37:50.

Baudų metimai. Per pirmąją rungtynių pusę „Neptūno“ krepšininkai nemetė nė vieno baudos metimo. „Juventus“, savo ruožtu, jų metė 13, iš kurių tikslą pasiekė 8 (61% taiklumas).

Taiklumas. „Neptūnas“ visgi rado kitų būdų bausti varžovus: uostamiesčio krepšininkai dvitaškius metė įspūdingu 81% (13/16), o tritaškius 44% (8/18) tikslumu. Uteniškiai realizavo kone dvigubai mažiau – 43% (10/23) dvitaškių bei 30% (3/10) tolimų metimų.

13:0. Tokį spurtą po ilgosios pertraukos surengė svečiai iš Klaipėdos. Po šios atkarpos „Neptūnas“ įgijo triuškinantį pranašumą (37:63).

Formalumas. Ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumas. Nors „Juventus“ ekipai pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, rungtynių lemčiai įtakos tai neturėjo ir užtikrintą pergalę šventė klaipėdiečiai – 98:83.

Gimtadienis. Savo 34-ąjį gimtadienį švenčiantis Danielis Ewingas džiaugtis gali ne tik puikiu komandos rezultatu, tačiau ir asmeniniu pasirodymu. Amerikietis pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 2 kamuolius.

Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 14 (5 rez. perd.), Danielis Ewingas 13 (6 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 12, Christopheris Loftonas (3/4 tritaškiai) ir Mindaugas Kačinas po 11, Arnas Butkevičius 10 taškų.

Juventus“: Gytis Sirutavičius 20, Aaronas Bestas 16 (4/5 tritaškiai), Vaidas Čepukaitis 12 (2/11 baudų metimai), Jamaras Diggsas ir Ovidijus Galdikas po 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)