Pirmame kėlinyje abi komandos didžiuliu rezultatyvumu nepasižymėjo, tačiau žiūrovai galėjo mėgautis atkaklia kova (17:14). Sutapimas ar ne, bet vos tik paaiškėjo, kad vilčių žengti į kitą etapą jau nebeturi, „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą – daugiausiai Kevino Pangoso ir Egdaro Ulanovo pastangomis Lietuvos čempionai susikrovė 11 taškų persvarą, o „Maccabi“ žaidėjams švilpti ėmė netgi jų sirgaliai – 44:33.

Iškart po ilgosios pertraukos K. Pangosas tritaškiu metimu kauniečių pranašumą padidino iki 14 taškų (47:33), tačiau sėkmingai iš toli atakavę žydai ėmė pavojingai artėti (59:53). Tačiau po Š. Jasikevičiaus paprašytos minutės pertraukėlės žalgiriečiai atsigavo ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 13 taškų – 71:58.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Žalgiris“ turėjo net 15 taškų persvarą, tačiau „Maccabi“ daugiausiai tritaškių pagalba atkūrė intrigą (79:75). Visgi svečiai iš Kauno atsilaikė ir į savo kraitį įsirašė 13-ą pergalę šiame sezone – 93:77.

93 taškų pelnę žalgiriečiai pagerino šio sezono komandos rezultatyvumo rekordą. Iki šiol daugiausiai taškų buvo įmesta pralaimėtame mače išvykoje Madrido „Real“ ekipai (91:96).

Tuo metu E. Ulanovas pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą – 25-erių metų puolėjas į žydų krepšį įmetė net 20 taškų (5/10 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud. met.).

Tel Avivo „Maccabi“ (10/18) – Kauno „Žalgiris“ (13/15) – 77:93 (14:17, 19:27, 25:27, 19:22)

„Maccabi“: Victoras Ruddas 16, Sylvenas Landesbergas 11, Diamonas Simpsonas ir Devinas Smithas po 10, Joe Alexanderis 9, Galis Mekelis ir Guy Pnini po 8 taškus.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20, Kevinas Pangosas 15, Antanas Kavaliauskas 14, Paulius Jankūnas 12, Brockas Motumas 10, Artūras Milaknis 6, Renaldas Seibutis 5 taškai.

Žalgiriečių statistika

Tai buvo jau 20-ta „Žalgirio“ ir „Maccabi“ tarpusavio akistata nuo 2000-ųjų, tačiau vos penktoji kauniečių pergalė. Ir tik antra Tel Avive – jame žalgiriečiai iki šiol vienintelį kartą triumfavo 2004 metų gruodžio 23 dieną (104:102).

Visgi ši pergalė didelio džiaugsmo kauniečiams neatnešė, nes vilčių prasibrauti į TOP-8 etapą jie jau nebeturi. Jas į šipulius sudaužė „Anadolu Efes“ (16/12) klubas, Stambulo derbyje 80:77 parbloškęs Eurolygos vicečempionus „Fenerbahče“ (17/11) krepšininkus.