Keturiolikmetis 175 cm ūgio vilnietis Panevėžio „Cido“ arenoje apie pusantros valandos prakaitavo drauge su broliais Lavrinovičiais, Mindaugu Lukauskiu, Gintaru Leonavičiumi, Donatu Taroliu, Žygimantu Janavičiumi ir kitais.

Individualaus meistriškumo pratybose krepšininkai atliko įvairias kamuolio valdymo bei metimų užduotis. Kad būtų sunkiau, teko įveikti ir trenerių gynybą su kontaktine pagalve.

Tiek „Lietkabelio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis, tiek komandos asistentas Gintaras Kadžiulis treniruotės svečiui negailėjo patarimų. Pastarasis po treniruotės su Ernestu padirbėjo tobulindami gynėjo metimą.

„Viskas buvo nerealu. Pradedant arena, kuri turi tiek erdvės, baigiant sportavimu su tikrais profesionalais. Man, keturiolikmečiui, tai reiškia labai daug,“ – po treniruotės emocijomis tryško E. Karčenko

„Jei stengsiesi, jei kasdien sportuosi, gal ateityje dar susitiksime „Lietkabelyje“, – baigiantis treniruotei mestelėjo trečiasis komandos treneris Jurica Žuža.

Priminsime, jog treniruotė su profesionalia komanda atitenka visiems SKM mėnesio MVP. Iki treniruotės su „Lietkabeliu“ SKM auklėtiniai sportavo su Šakių „Vyčio“, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Raseinių „Rasų“ krepšininkais.