Permainingose ir įtemptose rungtynėse Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė: Eglė Šulčiūtė - 17 taškų (4/5 trit., 2/6 dvit., 1/2 baudų) ir 5 atkovoti kamuoliai, Sandra Valužytė - 16 tšk. (3/6 dvit., 10/11 baudų), 7 atk. kam. ir 7 rezultatyvūs perdavimai, Lina Brazdeikytė - 11 tšk. (1/2 trit., 2/4 dvit., 4/4 baudų), Vaida Zagurskytė, Rima Valentienė ir Iveta Marčauskaitė - po 9 tšk., Irena Baranauskaitė - 8 tšk. ir 14 atk. kam., A.Bimbaitė - 3 tšk.

Turkių gretose pasižymėjo Nevriye Yilmaz (18 tšk., 7 perimti kamuoliai, 5 atk. kam.) ir B.Vardarli (14 tšk.).

Pirmojo kėlinio viduryje lietuvės pirmavo 11:7, o po Ivetos Marčauskaitės tolimo metimo 9-ąją min - 19:12. Bet po to turkės laimėjo atkarpą net 13:2 ir įgijo keturių taškų pranašumą - 25:21. Po dviejų kėlinių lietuvės pirmavo 41:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje po E.Šulčiūtės ir Vaidos Zagurskytės dvitaškių Lietuvos komandos persvara buvo 7 taškai - 45:38. Po to turkės sumažino skirtumą - 43:45. Kėlinio pabaigoje Lietuvos krepšininkėms pavyko įgyti 9 taškų persvarą - 62:53. 32-ąją min. po E.Šulčiūtės baudos metimo ir Rimos Valentienės tritaškio mūsiškės padidino atotrūkį iki 13 taškų - 66:53. Tačiau po to lietuvės padarė daug klaidų ir Turkijos komanda, laimėjusi atkarpą 18:7, sumažino skirtumą iki dviejų taškų - 71:73 (37-oji min.). Likus žaisti 1 min. 30 sek., lietuvių persvara buvo minimali - 75:74. Tačiau po to du baudos metimus pataikė L.Brazdeikytė, dvitaškį - V.Zagurskytė, o, likus žaisti 10 sek., S.Valužytė prasiveržė link krepšio ir padidino persvarą iki penkių taškų - 81:76. Pačioje rungtynių pabaigoje baudos metimą pataikė V.Zagurskytė.

Kitas rungtynes lietuvės žais antradienį 16 val. su Rusijos komanda, kuri sekmadienį 77:83 pralaimėjo Ispanijos ekipai.

B grupėje pirmauja Ispanijos, Rusijos, Serbijos ir Juodkalnijos bei Lietuvos rinktinės, iškovojusios po 2 pergales iš 3 galimų. Turkijos krepšininkių sąskaitoje vienas laimėjimas, o rumunės visas trejas rungtynes pralaimėjo.