Du kėlinius komandos kovojo kone taškas į tašką, tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė tolti nuo varžovų.

Ketvirtame kėlinyje skirtumas išaugo iki 12 taškų – 75:63. 30 taškų per paskutinį ketvirtį pelniusiems svečiams pavyko jį kiek sumažinti.

Tritaškius (8/19) itin taikliai metusius „Maccabi“ krepšininkus gramzdino klaidos. Jų Tel Avivo komanda padarė net 16.

„Anadolu Efes“: Jaysonas Grangeris – 22, Thomas Heurtelis – 18, Bryantas Dunstonas – 13, Derrickas Brownas – 12.

„Maccabi“: Victoras Ruddas – 23, Sylvenas Landesbergas – 20, Devinas Smithas – 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)