Lietuvos studentų vaikinų rinktinei vadovaus Tomas Masiulis, merginų – Romualdas Petronis.

Dvidešimtmečių ekipoms diriguos Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (merginos) ir Ramūnas Butautas (vaikinai). Sėkmingą darbą su Lietuvos vaikinų U19 rinktine tęs Rimantas Grigas, o su aštuoniolikmečiais – Gediminas Petrauskas. U18 merginų komandą į pergales ves Dalius Ubartas.

Lietuvos jaunučų rinktinėms vadovaus Tadas Stankevičius (merginos) ir Edvinas Justa (vaikinai).

Vertindamas paskirtų trenerių kandidatūras LKF sporto direktorius Šarūnas Sakalauskas džiaugėsi, kad tiek Lietuvos moterų ir vyrų krepšinio rinktinių treneriai bei vykdomasis komitetas parodė didelį pasitikėjimą.

„Džiaugiamės, kad Lietuvoje turime tiek daug gabių ir patyrusių trenerių. Lietuvos krepšinio federacijos pareiga pasinaudoti jų patirtimi ir smagu jog tai vyksta. Labai geras pavyzdys yra „Talentų U15 karta“ projektas, kuriame dalyvauja kviestiniai treneriai, su jais po treniruočių, prie vakarienės stalo aptariame įvairias detales, taktikos ypatumus. Šiuos trenerius taip pat rekomendavo Lietuvos moterų ir vyrų krepšinio rinktinių vyriausieji treneriai, nes jie taip pat atsakingi už visą Lietuvos krepšinio sistemą, piramidę. Jie pasitiki šiais strategais ir mato juos savo vizijose. Tam pritarė ir vykdomasis komitetas“, – sakė LKF sporto direktorius Šarūnas Sakalauskas.

Lietuvos jaunimo trenerių sąrašas ir komandoms keliamos užduotys