Kovingieji prieniškiai tradiciškai pirmąjį kėlinį metė rimtą iššūkį, tačiau antrajame „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą, o šeimininkai pamažu nuleido rankas (22:41).

Visgi per pertrauką Virginijus Šekus sugebėjo 15 taškų deficitą turėjusiai komandai įpūsti motyvacijos – trečio kėlinio pabaigoje puolime pratrūkęs „Vytautas“ sugebėjo priartėti net iki septynių taškų (59:52).

Tačiau lemiamame ketvirtyje kauniečiai parodė savo klasę – susiėmė, susigrąžino dviženklį pranašumą ir ramiai užbaigė rungtynes bei sugrįžo į pergalių kelią – 81:70.

Trečią kartą šiame LKL sezone prieniškius įveikęs „Žalgiris“ ir toliau užtikrintai žygiuoja pirmas, o „Vytautas“ prarado dvi pozicijas ir smuktelėjo į šeštą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)