M. Sajus per 28 minutes pelnė 11 taškų (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 0/1, baudos 1/4), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Tuo metu 12 minučių rungtyniavęs M. Paliukėnas taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 0/1), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Polpharma“ (13 pergalių/11 pralaimėjimų) ekipa turnyro lentelėje yra devinta.

Latvijos krepšinio lygoje „Ventspils“ klubas su Edgaru Želioniu išvykoje po pratęsimo 100:91 (11:10, 24:27, 27:26, 24:23; 14:5) nugalėjo Rygos „Barons kvartals“ ekipą, kuriai atstovauja Tauras Jogėla ir Denisas Krestininas.

E. Želionis svečiams per 23 min. pelnė 16 taškų (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 1/3, baudos 5/5), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

Šeimininkams D. Krestininas per 27 min. surinko 17 taškų (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 3/3, baudos 2/2), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

T. Jogėla per 24 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 5/10, tritaškiai 0/1, baudos 3/3), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Ventspils“ (22 pergalės/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Barons kvartals“ (11/11) ekipa yra penkta.