Mačą itin sėkmingai pradėjo Žygimantas Skučas, kuris per pirmąjį ketvirtį pelnė 8 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius bei įspūdingu bloku apdovanojo „Dzūkijos“ aukštaūgį Karolį Guščiką. Jo vedamas „Lietkabelis“ po pirmų 10 minučių buvo priekyje 23:17.

Jei pirmajame ketvirtyje taisykles diktavo „Lietkabelio“ žaidėjai, antrajame kėlinyje matėme kitokį vaizdą. Juliaus Kazakausko ir Anatolijaus Kaširovo pastangomis Alytaus klubas įpusėjus kėliniui buvo priekyje (38:32).

Visgi svečiai lengvai pasiduoti neketino ir spurtavę 8:0 vėl buvo priekyje (44:46). Toliau kova vyko taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko susikrauti rimtesnio pranašumo, tad prieš lemiamą ketvirtį panevėžiečiai turėjo vos 2 taškų persvarą – 64:66.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje penktąją pražangą užsidirbęs „Lietkabelio“ aukštaūgis Simas Galdikas dvikovą buvo priverstas baigti anksčiau laiko. Centras rungtyniavo 9 minutes, per kurias pasižymėjo 4 taškais, atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu bei klaida.

Vien per trečiąjį kelinį 8 taškus surinkęs Jamesas Gavinas sėkmingai startavo ir ketvirtajame kėlinyje – tritaškį pataikęs amerikietis „Dzūkiją“ išvedė į priekį (67:66).

Rungtynių lūžis įvyko įpusėjus lemiamam ketvirčiui. Po Lorenzo Williamso taškų šeimininkų pranašumas sumažėjo iki minimumo, tačiau J. Kazakausko iniciuotas spurtas Alytaus klubui leido atitolti (84:76).

Per likusį laiką „Lietkabelio“ žaidėjams priartėti nepavyko, tad pergale namuose džiaugėsi „Dzūkijos“ krepšininkai – 89:80.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 14, Julius Kazakauskas (9 atk. kam., 10/10 baudos) ir Anatolijus Kaširovas po 13, Alejandro Hernandezas 11, Paulius Morkeliūnas ir Osvaldas Mačernis po 10 taškų.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 12, Benas Madgenas (4/15 metimai) bei Mindaugas Lukauskis po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9 (7 atk. kam.) taškai.