Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjusi „Dzūkija“ įpusėjus ketvirčiui turėjo keturių taškų pranašumą (11:7), visgi netrukus „Juventus“ persvėrė rezultatą į savo pusę (11:12). Iki kėlinio pabaigos nei vienai komandai nepavyko kiek labiau nutolti – taikliu baudos metimus ketvirtį užbaigęs Johnathanas Hudsonas leido aikštelės šeimininkams turėti keturių taškų persvarą (22:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo alytiškių spurtu 7:0, kas leido „Dzūkijai“ turėti dviženklį pranašumą (29:18). Visgi, iki ketvirčio pabaigos „Juventus“ taip ir nepersvėrė rezultato į savo pusę, o fantastišku metimu iš aikštelės vidurio kėlinį uždarė Gytis Sirutavičius (40:37).

Pirmojoje rungtynių dalyje „Dzūkija“ žymiai geriau dalinosi kamuoliu nei uteniškiai – 14 rezultatyvių perdavimų prieš vos 6.

Nepaisant prasto dalijimosi kamuoliu „Juventus“ baudė varžovus taškais po klaidų – svečiai tokiu būdu buvo pelnę net 11 taškų, o „Dzūkija“ vos vieną.

Per pirmąsias dvidešimt minučių „Juventus“ atsarginiai žaidėjai pelnė vos 5 taškus, o alytiškių atsarginis suolelis surinko 15 taškų.

Sužaidus beveik pusę trečiojo kėlinio po Anatolijus Kaširovo dėjimo „Dzūkijos“ persvara vėl perkopė dviženklę ribą (52:41). Likus žaisti porai minučių skirtumas padidėjo net iki dvidešimties taškų (63:43). Ketvirtį septyniais taškais paeiliui užbaigę „Juventus“ krepšininkai sumažino savąjį deficitą iki trylikos taškų (63:50).

Lemiamasis kėlinys prasidėjo dar vienu uteniškių spurtu, kuris sumažino skirtumą iki septynių taškų (64:57), o po keleto akimirkų „Dzūkijos“ pranašumas sumažėjo dar labiau (66:62). Gytis Sirutavičius taikliu tolimu metimu likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes pagaliau išlygino rezultatą (70:70).

Prasidėjus paskutinėms 60 sekundžių „Juventus“ turėjo dviejų taškų persvarą (72:74), visgi lemiamoje „Dzūkijos“ atakoje dvitaškį pataikė Alejandro Hernandezas ir rezultatas tapo lygus (74:74).

Paskutinei savo atakai uteniškiai turėjo šešias sekundes – netaiklų Vytauto Šulskio dvitaškį pataisęs ir kamuolį į krepšį įkrovęs Ovidijus Galdikas išplėšė pergalę „Juventus“ ekipai (74:76).

„Dzūkija“: G. Navickas 17 tšk., P. Morkeliūnas (6 atk. kam.) 14 tšk., A. Hernandezas (9 atk. kam., 6 rez. perd.) 13 tšk., A. Kaširovas 11 tšk.

„Juventus“: V. Čepukaitis (11 atk. kam.) 16 tšk., V. Šulskis (8 atk. kam.) 15 tšk., G. Sirutavičius 11 tšk., J. Diggsas 10 tšk.