Nuo mačo pradžios prabėgus beveik 5 minutėms „Fortūnos“ deficitas siekė 1 tašką (9:10), bet „Sūduvos“ atkarpa 2:8 leido jai atitrūkti (11:18). Šeimininkės neketino varžovių paleisti į priekį kėlinį baigusios savo spurtu 9:0 priartėjo (22:23).

Antrame ketvirtyje LMKL vicečempionės susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir po truputį didino pranašumą, kuris pasibaigus pirmai susitikimo pusei buvo dviženklis (31:42).

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ visus reikalus išsprendė, kai per 7 minutes į savą krepšį nepraleido nė taško, o pati įmetė 17 ir susikrovė solidžią persvarą (31:59). Po šio nokdauno „Fortūna“ atsigauti nesugebėjo ir likusios 13 žaidimo minučių tebuvo formalumas.

„Fortūna“: Simona Dobrovolskytė ir Justina Matuzonytė (6 atk. kam.) po 13, Roberta Mizgerytė 8 taškai (8 atk. kam.).

„Sūduva“: Laura Svarytė 16 (11 atk. kam., 5 klaid.), Ieva Šimkutė 14 (5 atk. kam.), Neringa Skadaitė ir Arina Bilotserkivska (7 rez. perdav.) po 11, Greta Tamašauskaitė 10 taškų.

Visas rungtynes pirmavusios „Aistės-LSU“ įveikė „Vilkmergę“

Pergalę iškovojo Kauno „Aistės-LSU“ (7/12), kurios savo aikštelėje 80:67 (20:13, 23:18, 21:13, 16:23) įveikė Ukmergės „Vilkmergę“ (2/18).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, o kiek atitrūkti „Aistėms-LSU“ pavyko likus žaisti 2 minutes iki kėlinio pabaigos (15:9). Likus žaisti minutę, kauniečių pranašumas dar labiau išaugo (20:9), tačiau „Vilkmergei“ prieš antrą ketvirtį pavyko jį kiek sumažinti (20:13).

Antrame kėlinyje padėtį ir toliau kontroliavo šeimininkės (32:19). Besibaigiant ketvirčiui, ukmergiškėms pavyko kiek prisivyti varžoves ir sumažinti atsilikimą iki vienženklio (39:30). Tačiau kėlinį 4 taškais baigė „Aistės-LSU“ ir padidino savo pranašumą (43:31).

Po didžiosios pertraukos kaunietės ir toliau dominavo. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 13 taškų (51:38), bet tuomet šeimininkės atsakė atkarpa 8:0 ir susikrovė jau 21 taško pranašumą (59:38). Prieš paskutinį kėlinį „Vilkergės“ deficitas ir toliau siekė 20 taškų (64:44).

Paskutiniame kėlinyje „Aistės-LSU“ ir toliau kontroliavo žaidimą, nors kėlinį (16:23) ir pavyko laimėti „Vilkmergei“. Visgi kauniečių susikrautas pranašumas neleido Ukmergės komandai įnešti didesnės intrigos, nors kėlinio pabaigoje deficitas kiek pamažėjo, ir pergalę šventė „Aistės-LSU“ – 80:67.

„Aistės-LSU“: Gintarė Paulauskaitė 17 (5 rez. perdav.), Karolina Kazočiūnaitė (5 atk. kam.) ir Dovilė Saurazaitė (6 rez. perd.) po 15 taškų.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 23 (8 atk. kam.), Jolanta Marmienė ir Monika Petrauskaitė (12 atk. kam.) po 17 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“ neturėjo vargo su šiaulietėmis

Įtikinamą pergalę iškovojo titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (12/9), kurios išvykoje 94:66 (21:16, 30:10, 18:22, 25:18) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/15) ekipą.

„Hoptrans-Sirenos“ rungtynes pradėjo labiau susikaupusios, kad joms leido įpusėjus ketvirčiui būti priekyje (6:11). Netrukus LMKL čempionės atsakė dar 5 taškais ir įgijo dviženklį pranašumą (6:16). Tačiau šiaulietės atsitiesė ir sumažino atsilikimą (16:19), bet viešnios ir vėl atitrūko (16:21).

Antrame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ spurtavo 2:17 ir susikrovė jau 20 taškų pranašumą (18:38). „Šiauliams-Universitetui“ nesisekė rasti priešnuodžių prieš garliaviškių puolimą, o pačios pelnė vos 10 taškų. Prieš antrą mačo dalį „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė įtikinamą atotrūkį (26:51).

Nors po ilgosios pertraukos šiaulietėms pavyko pagyvinti savo puolimą, tačiau didelės įtakos rungtynių rezultatui tai neturėjo. „Hoptrans-Sirenų“ susikrautas pranašumas įpusėjus ketvirčiui joms leido pirmauti 33:60, o prieš lemiamą kėlinį garliaviškės turėjo 21 taško persvarą (48:69).

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje keitėsi mažai. Nors komandos rungtyniavo apylygiai, rungtynių baigties tai jau nebekeitė, o „Hoptrans-Sirenos“ įsirašė užtikrintą pergalę (66:94).

„Šiauliai-Universitetas“: Katsiaryna Urbanovič 17 (6 kld.), Gabija Šegždaitė 12, Ligita Tamutytė 10 taškų (8 atk. kam., 7 klaid.).

„Hoptrans-Sirenos“: Volha Ziuzkova 22 (5 per. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 13, Dalia Belickaitė, Gabrielė Gutkauskaitė (11 rez. perdav.) ir Gintarė Jasiunskaitė po 10 taškų.