Tai buvo pirma „Sūduvos“ pergalė antrame BWBL etape.

Rungtynes spurtu 10:1 pradėjo „Sūduva“ ir privertė varžovių komandą paprašyti minutinės pertraukėlės, po kurios rungtynių kontrolė toliau priklausė marijampolietėms. Antrame kėlinyje „Sūduva“ išsiveržė į priekį jau dviženkliu skirtumu (26:15). O po dviejų kėlinių „Sūduva“ jau pirmavo užtikrintai (39:25).

Po didžiosios pertraukos ukrainietės niekaip negalėjo sumažinti savo deficito, o ketvirtame kėlinyje skirtumas tarp komandų tapo rekordinis (67:46).

„Interchim“ komanda lemiamame ketvirtyje surengė spurtą 0:7 ir šiek tiek priartėjo 70:57, tačiau tai buvo viskas, ką viešnioms iš Ukrainos pavyko nuveikti, o rungtynės baigėsi „Sūduvos“ pergale rezultatu – 73:60.

„Sūduva“: Ieva Šimkutė 13, Arina Bilocerkivska ir Laura Svarytė po 12, Rita Milieškienė 9 taškai.

„Interchim“: Natalija Kolotovska 18, Marija Kovtun 14, Olga Sivakova 11 taškų.

„Sūduva“ ir „Interchim“ komandos susikaus dar kartą vasario 11-ą dieną.