Rungtynes sėkmingiau pradėjęs „Neptūnas“ dar prieš įpusėjant ketvirčiui turėjo solidų pranašumą (2:7). Netrukus „Dzūkija“ kiek prisivijo svečius iš uostamiesčio (4:7), tačiau dar vienu spurtu atsakę klaipėdiečiai nutolo (4:12). Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė šeši taškai (9:15).

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjęs „Neptūnas“ padidino savo pranašumą iki rekordinės devynių taškų žymos (9:18). Visgi, namų sienų padedama „Dzūkija“ surengė spurtą 12:3 ir įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą (21:21).

Išlyginę rezultatą alytiškiai nesustojo – spurtavę 11:2 susikrovė 9 taškų pranašumą (32:23). Ketvirtį dvitaškiu užbaigęs Mindaugas Kačinas kiek sumažino „Neptūno“ deficitą (32:25).

„Dzūkija“ pirmojoje rungtynių pusėje pagirtinai kovėsi po krepšiu – atkovojo net 7 daugiau atšokusių kamuolių (24 atk. kam. prieš 17 atk. kam.).

Alytiškiai per pirmąsias dvidešimt minučių greitomis atakomis pelnė 9 taškus, o „Neptūnui“ greitame puolime pasižymėti nebuvo pavykę.

Atsarginių žaidėjų taškai itin padėjo „Dzūkijai“ susikrauti pranašumą – alytiškių atsarginiai žaidėjai pelnė 19 taškų, o klaipėdiečių vos aštuonis.

Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ po Juliaus Kazakausko tritaškio padidino persvarą iki rekordinės dešimties taškų ribos (39:29).

Visgi, antrojoje trečiojo kėlinio dalyje rankų nenuleidęs „Neptūnas“ sugrąžino intrigą į rungtynes – spurtą 17:6 surengę klaipėdiečiai persvėrė rezultatą į savo pusę (45:46). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė keturi taškai (48:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ greitai susigrąžino jau turėtą rekordinę persvarą (50:59). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę po aštuntojo Gedimino Navicko taško lemiamame ketvirtyje skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (64:69).

Alenjandro Hernandezas pridėjo dvitaškį, o per 24 sekundes užpulti nesugebėjęs „Neptūnas“ paliko alytiškiams 17 sekundžių lemiamai atakai (66:69). Visgi, lemiamos akimirkomis pro šalį atakavusi „Dzūkija“ stebuklo nesukūrė ir pergalę šventė uostamiesčio krepšininkai (66:69).

Trečiąjį dvigubą dublį sezone užfiksavo „Dzūkijos“ aukštaūgis Karolis Guščikas – puolėjas pelnė 11 taškų ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

„Dzūkija“: J. Gavinas 13, K. Guščikas (11 atk. kam.) 11, J. Kazakauskas (6 atk. kam.) 10, G. Navickas 8, A. Kaširovas ir H. Jacksonas po 6 taškus.

„Neptūnas“: O. Johnsonas 16, J. Baronas 13, M. Kačinas 10, J. Grantas ir V. Šarakauskas po 8, M. Girdžiūnas 7 taškai.