Pirmame kėlinyje abi ekipos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Ir nors marijampolietės turėjo dviženklį pranašumą (26:16), „Vilkmergė“ per likusią minutę jį sumažino – 20:26.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po atkarpos 11:2 jau buvo toli priekyje 37:25. Iki didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų tapo 20 taškų – 55:35.

Po poilsio minučių „Sūduva“ žaidė užtikrintai ir neleido Ukmergės ekipai net pagalvoti apie galimybę išsigelbėti. Finalinė mačo sirena paskelbė Rimvydo Samulėno auklėtinių pergalę 92:65.

Nugalėtojų gretose debiutavusi Lina Pikčiutė per 12 minučių įmetė 7 taškus (3/8 dvitaškiai, 1/1 baudos metimai), sugriebė 5, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Sūduva“: Laura Svarytė (7 atk. kam.) ir Neringa Skadaitė (7 kld.) po 19, Rita Milieškienė ir Grytė Markevičiūtė (7 atk. kam.) po 12, Kamilė Berenytė 10 taškų.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 22 (6 atk. kam.), Monika Petrauskaitė 14, Grėtė Patumsytė 13, Aurelija Putramentaitė 11 taškų (8 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)