Antrojo kėlinio pabaigoje 15 taškų be atsako spurtą pradėję „Baskonia“ krepšininkai netrukus susikrovė 25 taškų pranašumą – 80:55. Po tokio nokauto paskutinis kėlinys „Barcelona“ krepšininkams buvo tik formalumas.

Namų šeimininkai tragiškai metė dvitaškius – vos 8 taiklūs iš 29 (27,6 proc.) ir suklydo net 18 kartų.

„Barcelona“: Tyrese'as Rice'as – 15, Aleksandaras Vezenkovas – 14, Vitoras Faverani – 11, Justinas Doellmanas – 10.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas – 18, Chase'as Budingeris – 15, Adamas Hanga – 14, Johannesas Voigtmannas ir Kimas Tillie – po 13.

Tomas Sedekerskis nugalėtojams per beveik 10 minučių pataikė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo kamuolį ir kartą suklydo.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Nicolas Laprovittola svečiams per 12 minučių pelnė 5 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.