Graikai nuo rungtynių pradžios triuškino varžovus ir laimėjo nepadoriu skirtumu 92:62 (24:17, 26:11, 26:15, 16:19).

Trečio kėlinio pabaigoje vilties ir kantrybės netekęs „Baskonia“ strategas Sito Alonso išleido į aikštę legionierių iš Lietuvos T. Sedekerskį. Puolėjas ant parketo praleido 11 minučių ir pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškių, 1/2 baudų), taip pat atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

Paskutinį kartą Eurolygoje jis buvo pasižymėjęs lapkričio viduryje. Iš viso savo debiutiniame sezone T. Sedekerskis yra pelnęs 12 taškų (vid. 1,5 per mačą).

Turnyro lentelėje „Olympiakos“ (13 pergalių/5 pralaimėjimai) sustiprino trečią poziciją ir neleido savęs pasivyti baskams (11/7).

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis (7 rez. perd., 5 klaidos), Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou – po 12.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas 12, Adamas Hanga 11, Rodrigue Beaubois 9.

Kitose penktadienio Eurolygos rungtynėse Stambulo „Daruššafaka“ (10/8) namuose pranoko Kazanės „Uniks“ (7/11) rezultatu 71:64 (23:17, 10:17, 18:18, 20:12).

Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros treniruojami turkai pergalingą pranašumą susikrovė tik paskutiniame kėlinyje, bet mačo pabaigoje rusai vilčių nebeturėjo.

„Daruššafaka“: Adrienas Moermanas 17, Bradas Wanamakeris 16, Jamesas Andersonas 10.

„Uniks“: Keithas Langfordas 16 (4/18 metimų „iš žaidimo“), Pavelas Antipovas ir Artiomas Parachovskis – po 13.