Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį šovė marijampolietės, kurios sužaidus daugiau nei pusę ketvirčio jau turėjo dviženklę persvarą – 16:5. Visgi kėlinio pabaigoje „Fortūna“ spurtavo 8:2 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 13:18.

Antrąjį ketvirtį „Sūduva“ pradėjo 6 taškais ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 24:13. Tačiau klaipėdietės atsakė spurtu 9:2 ir varžovėms paliko vos 3 taškų persvarą – 26:23. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, „Fortūna“ sumažino atsilikimą jau iki minimalaus – 28:27. Likus minutei, rezultatas jau buvo lygus (30:30), o prieš antrąją rungtynių pusę „Sūduvai“ pavyko kiek atitrūkti – 34:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkės spurtavo 8:3 ir vėl pabėgo į priekį – 42:33. Rungtynės ir toliau vyko kaip ant svarstyklių, o likus žaisti mažiau nei 3 minutes „Fortūna“ priartėjo iki 3 taškų – 41:44. Kėlinio pabaiga ir vėl buvo sėkmingesnė marijampolietėms, kurios prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 9 taškų persvarą –52:43.

Paskutinį kėlinį 7 taškais pradėjo „Sūduva“ ir padidino persvarą iki 16 taškų – 59:43. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkės įjungė aukštesnę pavarą ir ilgą laiką išlaikė dviženklę persvarą – 64:53. Nors likus minutei „Fortuna“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų (59:66), tačiau pergalę įsirašė šeimininkės – 68:59.

„Sūduva“: Ieva Šimkutė 17 (7 atk. kam.), Neringa Skadaitė 16 (5 atk. kam.), Laura Svarytė 14 (7 atk.kam.), Rita Milieškienė 11 (5 atk. kam.).

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 18, Andra Gabalytė 13, Agnė Černeckytė 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)