Praėjusią savaitę pergalių sąskaitą antrajame etape atidaręs ir kitą Vokietijos ekipą – Ulmo „Ratiopharm“ 86:84 nugalėjęs „Lietkabelis“ šį sykį į nokdauną buvo pasiųstas jau pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 13 taškų skirtumu.

Atsigauti panevėžiečiams taip ir nepavyko, o taškų skirtumas tarp abiejų ekipų tik dar labiau išaugo.

Trečiajame kėlinyje po Lorenzo Williamso tritaškio „Lietkabelis“ atsilikimą buvo sumažinęs iki 13 taškų (47:60), tačiau vokiečiai iniciatyvos iš rankų nepaleido ir saugia persvara priekyje išliko iki pat finalinės sirenos.

Šiose rungtynėse Panevėžio krepšininkai tritaškių pataikė daugiau nei dvitaškių. Tikslą pasiekė 12 iš 29 svečių tolimų metimų (41,4 proc.) ir tik 9 iš 25 dvitaškių (36 proc.).

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 17 (3/4 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 11, Lorenzo Williamsas 9, Žygimantas Skučas 7, Tadas Rinkūnas 6, Mindaugas Lukauskis 5, Gintaras Leonavičius 5, Darjušas Lavrinovičius 3 (6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 2.

„Bayern“: Nickas Johnsonas 17, Nihadas Dedovičius 14, Devinas Bookeris 11.

Kitose grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo Maskvos srities „Chimki“ (2/1) krepšininkai, išvykoje „Ratiopharm“ (0/3) pranokę 95:90.

Į pergalę rusus atvedė 22 taškus pelnęs Aleksejus Švedas.

Kitą savaitę – sausio 25 d., trečiadienį – Panevėžio ir Miuncheno ekipos tarpusavyje varžysis jau „Lietkabelio“ namų aikštėje.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)