„Vytauto“ ekipai šiose rungtynėse negalėjo padėti traumą besigydantis Tomas Dimša, o „Lietuvos rytas“ vertėsi be traumuoto Artūro Gudaičio.

Rungtynių startas „Vytauto“ ekipai nebuvo labai sėkmingas. Prieniškių komandinis žaidimas puolime strigo, tad per pirmąjį ketvirtį šeimininkai sukrapštė vos 8 taškus, kai „Lietuvos ryto“ ekipa pelnė 20 ir jau prieš antrąjį kėlinį turėjo dviženklį pranašumą – 8:20.

Per pirmąjį ketvirtį vos 8 taškus pelnę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai antrajame kėlinyje demonstravo visai kitokį žaidimą. Jau per pirmas 5 minutes šeimininkai pelnė daugiau nei per visą pirmąjį kėlinį – 10 taškų, o iš viso ketvirtį laimėjo rezultatu 20:15.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingai klostėsi „Lietuvos ryto“ puolėjui Artūrui Jomantui, kuris prieš ilgąją pertrauką turėjo tiek pat gynyboje atkovotų kamuolių, kiek visi „Vytauto“ žaidėjai kartu sudėjus – 8. Puolėjas taip pat pasižymėjo 3 rezultatyviais perdavimais bei pataikė vienintelį mestą dvitaškį.

Ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą sukilę „Vytauto“ krepšininkai tritaškių pagalba pavijo varžovus – įpusėjus ketvirčiui švieslentėje degė lygus rezultatas (57:57), o po Artūro Valeikos dvitaškio prieniškiai išsiveržė į priekį.

Visgi galutinai palaužti varžovų šeimininkams nepavyko. Laimonas Kisielius rungtynių pabaigoje pasižymėjo itin svarbiais taškais, tad aidint finalinei rungtynių sirenai pergalę šventė vilniečiai – 68:73.

Praėjusius du sezonos „Vytauto“ ekipoje rungtyniavęs Laimonas Kisielius mačą prieš savo buvusį klubą pradėjo jau startiniame penketuke. Daugiausiai laiko ant parketo praleidęs Kisielius pelnė 13 taškų bei atkovojo 4 atšokusius kamuolius.

Per pirmas dvejas tarpusavio rungtynes Deividas Gailius į „Vytauto“ krepšį vidutiniškai metė po 16 taškų ir atkovojo po 8 atšokusius kamuolius. Šįkart trenerio sprendimu puolėjas aikštelėje nepasirodė.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 14 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13, Clevinas Hannahas 12, Davidas Loganas 11 taškų.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 18, Saulius Kulvietis 16, Artūras Valeika bei Vytenis Lipkevičius po 11 taškų.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai įpusėjus pirmenybėms turnyro lentelėje užima 4-ąją vietą, o Tomo Pačėso kariauna yra laipteliu aukščiau, trečia.

Šiame sezone tarpusavio dvikovose abu kartus pergales šventė sostinės ekipa. Pirmame rate Prienuose „Lietuvos rytas“ laimėjo 83:79, Vilniuje aikštės šeimininkai nugalėtojo 77:53.