Nokautuojantį smūgį varžovams vilniečiai sudavė po pertraukos, trečiąjį kėlinį laimėję 19 taškų persvara.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė po 14 pelnę Domantas Vilys (7/8 dvit.), Justinas Leganovičius (7 rez. perd.) ir Jevgenijus Masalskis. 12 taškų surinko Tadas Vaičiūnas (4/6 trit.), 11 – Deividas Sirvydis.

Vokietijos ekipai 16 taškų pelnė Isaacas Bonga.

B grupėje taip pat kovoja Paryžiaus CFBB (Prancūzija, 1/0) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija, 0/1) jaunimas. Šių komandų tarpusavio akistatą ketvirtadienio dieną triuškinamai 88:63 laimėjo prancūzai.

Ketvirtadienį jau sužaistos ir dvejos A grupės rungtynės. Kauno „Žalgirio“ (1/0) jaunimas 74:59 (15:15, 20:13, 20:16, 19:15) nugalėjo Rygos VEF (0/1), o Maskvos CSKA (1/0) 79:74 įveikė Las Palmo „Canarias Basketball Academy“ (Ispanija, 0/1) krepšininkus.

Dvi geriausios grupių komandos pateks tiesiai į finalą. Kelialapis į pagrindines Eurolygos jaunimo varžybas atiteks tik turnyro laimėtojams.