Pirmą kėlinį net trigubai (7:21) pralaimėję šeimininkai ne ką geriau atrodė ir antrame ketvirtyje, tad prieš didžiąją pertrauką atsiliko daugiau nei dvigubai – 22:47.

Nepadėjo ir pertrauka: po jos skirtumas praktiškai nekito, kol serbai galutinai neatsipalaidavo, tuomet žalgiriečiai kiek sušvelnino nepadorų sau rezultatą.

„Žalgiris“ šiame mače padarė net 20 klaidų, jų varžovai – tik 7-ias.

Be to, Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pataikė vos 5 tritaškius iš 19-os (26,3 proc.) ir tai kelis iš jų tada, kai jie nieko nebelėmė.

Nors turi mažiausią biudžetą iš visų Eurolygos dalyvių, šį sezoną „Crvena Zvezda“ jau patiesė tokias komandas kaip „Barcelona“, Tel Avivo „Maccabi“, Madrido „Real“ ir Maskvos CSKA.

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 61:77 (7:21, 15:26, 17:14, 22:16).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 10, Renaldas Seibutis ir Brockas Motumas po 8, Edgaras Ulanovas 7, Artūras Milaknis ir Lukas Lekavičius (7 rez. perd., 15 naud. balų) po 6, Antanas Kavaliauskas 5 (14 min., 7 atk. kam.), Kevinas Pangosas 4, Leo Westermannas 3 (1/8 metimas iš žaidimo, 4 klaidos, -3 naud. balai), Robertas Javtokas ir Isaiah Hartensteinas po 2 taškus. Augusto Lima (5 min.) taškų nepelnė.

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 16 (2/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai), Branko Lazičius 15 (3/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4 perimti kam., 20 naud. balų), Charlesas Jenkinsas 13, Nemanja Dangubičius ir Ognjenas Kuzmičius (4/5 dvitaškiai) po 8, Marko Guduričius 7, Nate'as Woltersas 5, Milko Bjelica 4 (8 rez. perd.), Stefanas Jovičius 1 taškas (7 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lygiai po savaitės – kitą penktadienį, sausio 13 dieną, išvykoje su Stambulo „Galatasaray“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (539)