Ketvirto kėlinio viduryje po taiklaus Martyno Mažeikos tritaškio su Juliaus Juciko pražanga ir Jimmy Barono tolimo šūvio svečiai įgijo 9 taškų persvarą – 58:67.

Netrukus tritaškėmis bombomis atsakė ir Deividas Gailius bei Davidas Loganas, bet dvi iš eilės klaipėdiečių atakas dvitaškiais baigė Jerai Grantas – 64:71 (likus žaisti 2 min. 40 sek.).

Šeimininkai nepasidavė ir per mažiau nei minutę rezultatą išlygino – 71:71 (likus 2 min.). Vėliau taikliomis baudomis apsikeitė D. Loganas ir Larry Drew, bet per likusias 1,3 sek. sostinės klubas sugebėjo sukurti tikrą naujametį stebuklą.

Pergalę „Lietuvos rytui“ atnešė fantastiškas griūnančio D. Gailiaus tritaškis aidint sirenai it du vandens lašai panašus į legendinį Derricko Sharpo dūrį Kauno „Žalgiriui“ – po Corey Fisherio perdavimo iš už galinės linijos per visą aikštę.

Rungtynės:

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 78:75 (17:18, 22:17, 11:21, 28:19).

„Lietuvos rytas“: Deividas Gailius 14, Davidas Loganas (2/11 tritaškiai, 8 rez. perd.) ir Julius Jucikas po 13, Drew Gordonas 11 (12 atk. kam.), Anthony Fisheris 8 taškai.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 12 (13 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas, Jimmy Baronas ir Omari Johnsonas po 10, Vytautas Šarakauskas 9, Martynas Mažeika 8, Larry Drew 7 taškai (11 atk. kam.).

Pirmame LKL rate „Neptūnas“ namuose įveikė „Lietuvos rytą“ 79:78.

Tomo Pačėso auklėtiniai prieš tai 85:93 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ ir Europos taurėje 70:81 neprilygo Fuenlabrados „Montakit“ ekipai.

O uostamiesčio atstovai 64:68 suklupo prieš Liono-Vilerbano „Asvel“ ir 67:70 – prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Kitame penktadienio mače Prienų-Birštono „Vytautas“ išvykoje 76:73 (23:15, 10:14, 29:21, 14:13) nugalėjo Utenos „Juventus“.

Ketvirto kėlinio viduryje svečiai dar pirmavo dviženkliu taškų skirtumu (69:58), bet mačo pabaigoje „Juventus“ sugebėjo sumažinti atsilikimą. Vis dėlto persverti rezultato šeimininkams nepavyko.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Saulius Kulvietis, po 12 – Martynas Linkevičius ir Tomas Dimša, po 11 – Artūras Valeika bei Mindaugas Kupšas.

Utenos komandoje 18 taškų surinko Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.), 15 – Jamaras Diggsas, 10 – Vytautas Šulskis.

„Vytautas“ (9 pergalės/8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Juventus“ (7/10) ekipa yra septinta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (176)