Tiesa, žymių vyrų komandai kol kas nepavyko pasiekti pergales. Keturis kartus stipresnės buvo „Kibirkšties“ merginos, o sykį buvo užfiksuotos lygiosios.

„Dar niekada nepasiekėme pergalės mače su „Kibirkšties“ merginomis. Žinoma, mes džentelmenai, norime suteikti gražesnes šventes krepšininkėms, tačiau šįsyk nusprendėme, kad gana... Užteks tų gražių pasidavinėjimų, simpatijų aikštėje ir dovanų, kurios verčiamos taškais. Žmonės jau juokiasi, kad niekad laimėti negalime. O laimėsime šįkart. Esame pikti, nusivylę, tegul tokios šventės būna ir kitiems“, – sakė „Kažkur Matyti“ komandos narys ir humoristas Paulius Ambrazevičius.

Kartu su P. Ambrazevičiumi šventiniame mače kovos Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vyriausiasis treneris Tomas Pačėsas, olimpinių žaidynių medalininkas, graikų-romėnų imtynininkas Mindaugas Mizgaitis, Lietuvos futbolo rinktinės saugas Vykintas Slivka, dainininkai Vaidas Baumila ir Petras Daunys, Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas, mėgėjų krepšinio legenda Dainius Novickas ir kiti.

„Smagu, kad kiekvienais metais vyrų komandos sudėtis kinta, jie ieško galimybių, kaip papildyti komandą dar žinomesniais vardais, tačiau tai pergalių jiems neatneša. Manau, kad eilinį kartą taip bus ir dabar“, – sakė „Kibirkšties“ komandos kapitonė Eglė Šniokaitė.

„Džiugu, kad ir toliau tęsiame tradiciją kartu su vyru komanda susikauti aikštėje. Taip ne tik puikiai praleidžiame laiką mes, suteikiame gerų emocijų žiūrovams, tačiau ir kiekvienas padarome po mažą gerą darbą. Labai smagu, kad po kiekvienų tokių rungtynių mes pradžiuginame jaunuosius šalies krepšininkus, suteikiame jiems dar didesnį postūmį siekti krepšinio aikštumų“.

„Kibirkšties“ ir „Kažkur Matytų“ komandos rungtynės antradienį M.Romerio universitete (Ateities g. 20) prasidės 18:30 val.