Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, po kurio minimalią persvarą įgijo Italijos komanda 17:18.

Antrąjį kėlinį taikliais tritaškiais pradėjusi „Neptūno“ komanda po truputį ėmė tolti nuo varžovų ir pasibaigus ketvirčiui įgijo 9 taškų persvarą 45:36.

Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai ėmė visiškai dominuoti aikštelėje: po trijų kėlinių įgijo 18 taškų persvarą (63:45), o galiausiai ir laimėjo susitikimą 86:67.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 23 (5/6 tršk.), Omari Johnsonas 12, Mindaugas Girdžiūnas ir Martynas Mažeika po 9 taškus.

„Openjobmetis“: Dominique Johnsonas 19, Matteo Canavesi 12, Norvel Pelle 10 taškų.

FIBA Čempionų lygoje likus penkiems turams iki pirmojo etapo pabaigos su 8 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu „Neptūnas“ yra vienvaldis C grupės lyderis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)