Lietuvos ekipa po trijų kėlinių pirmavo 63:50, bet ketvirtajame kėlinyje viešnios sugebėjo išsiveržti į priekį 71:69. Tuomet svarbų tritaškį pataikė Rasa Knyzaitė, du kartus nuo baudų metimo linijos tiksliai atakavo Gabrielė Gutkauskaitė ir „Hoptrans-Sirenos“ įgijo 3 taškų persvarą (74:71). Paskutinėmis sekundėmis varžovės dar galėjo išlyginti rezultatą, bet du tolimi metimai skriejo pro šalį.

„Hoptrans-Sirenoms“ 17 taškų pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 10 – Victoria Jarosz, po 9 – G. Gutkauskaitė bei R. Knyzaitė, po 8 – Gintarė Jasiunskaitė, Akvilė Baronėnaitė ir Volga Ziuzkova.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje „Maccabi Bnot“ ekipoje 23 taškus surinko Tiffany Jackson (12 atk. kam.), 15 – Fahiya Abdi, 11 – Shay Doron.

Pirmojo rato rungtynėse „Hoptrans-Sirenos“ Izraelio klubui išvykoje pralaimėjo 65:84.

Kauno rajono ekipa (1 pergalė/4 pralaimėjimai) grupėje lieka paskutinė – ketvirta. Izraelio komanda (4/1) yra pirma.

Paskutines rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais gruodžio 15 dieną išvykoje su Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) ekipa.

Europos moterų krepšinio taurės varžybų penktojo turo rungtynėse H grupėje ketvirtadienį Umėjos „Udominate“ (Švedija) komanda, kuriai atstovauja Santa Okockytė, išvykoje po atkaklios kovos 83:82 (18:28, 24:17, 22:23, 19:14) nugalėjo Vaserburgo TSV 1880 (Vokietija) ekipą.

Savo komandą į priekį vedusi S. Okockytė per 38 min. pelnė 28 taškus (5/8 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 9/12 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Udominate“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) ekipa H grupėje užima trečiąją poziciją, o TSV 1880 (3/2) komanda yra antra.

Europos taurės turnyre dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į kitą etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas.