Dar prieš įpusėjant pirmajam ketvirčiui „Neptūnas“ spėjo susikrauti dviženklį pranašumą (6:16), o po dešimties minučių komandas jau skyrė 15 taškų (14:29). Visgi sėkmingiau žaisti pradėję žaisti uteniškiai prieš pertrauką jau alsavo svečiams į nugaras – 44:48.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ žaidė dar galingiau – pelnę net 10 taškų iš eilės jau atsidūrė priekyje (54:48), o įpusėjus trečiajam kėliniui pirmavo jau 10-imčią taškų (66:56). Visgi „Neptūnas“ spėjo laiku pabusti ir atsakė savo spurtu surengė spurtą 16:2. Prieš lemiamą ketvirtį D. Adomaičio auklėtiniai vėl svarstykles pervėrė savo naudai – 71:74.

Iki mačo pabaigos likus žaisti penkias minutes „Juventus“ turėjo 3 taškų deficitą (83:86), bet uostamiesčio ekipa atlaikė šturmą ir parsivežė pergalę iš Utenos – 91:97.

„Juventus“: Vytautas Šulskis (10 atk. kam.) 24, Valdas Vasylius 19, Spenceris Parkeris 11, Dovis Bičkauskis (6 rez. perd.) ir Aaronas Bestas po 8 taškus.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 25, Mindaugas Kačinas (9 atk. kam.), Jerai Grantas, Tadas Klimavičius (6 atk. kam.) ir Larry Drew po 12 taškų.