Rungtynes užtikrintai pradėjo Vitorijos ekipa, kuri antro kėlinio pradžioje pirmavo didžiuliu 15 taškų skirtumu (26:11). Visgi ketvirčio pabaigoje jau dominavo „Galatasaray“ krepšininkai, kurie iki ilgosios pertraukos sumažino atsilikimą iki 4 taškų (36:32).

Antroje rungtynių pusėje vyko atkakli kova ir turkų komandos krepšininkai buvo išlyginę rezultatą. Visgi laiku atkutę ir sėkmingiau pabaigą sužaidę „Baskonia“ krepšininkai laimėjo rezultatu 69:62.

Vos 2 minutes pasireikšti gavęs „Baskonia“ ekipos lietuvis Tadas Sedekerskis niekuo pasižymėti nespėjo. Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Justinas Dentmonas „Galatasaray ekipai surinko 4 taškus.

„Baskonia“: Johannesas Voigtmannas ir Rodrigas Beauboisas po 13, Andrea Bargnani 9, Jaka Blažičius 8 taškai.

„Galatasaray“: Tiboras Pleissas ir Blake'as Schilbas po 16, Sinanas Guleras 8 taškai.

Kitose rungtynėse Ispanijoje „Barcelona“ (5/5) klubas ganėtinai lengvai susidorojo su Atėnų „Panathinaikos“ (5/5) krepšininkais ir iškovojo pergalę rezultatu 72:57 (19:19, 17:12, 21:9, 15:17).

Atkakliai kovojusios komandos nuo pat pirmų minučių žaidė taškas į tašką ir neleido varžovams atitrūkti. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (19:19). O po dviejų kėlinių nedideliu pranašumu pirmavo katalonų ekipos žaidėjai (36:31).

Esminis lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kurį Barselonos krepšininkai laimėjo net 21:9 bei tapo nepavejami. Ketvirtame kėlinyje graikų ekipa dar bandė vytis varžovus, tačiau pergalę iškovojo pastarieji 72:57.

„Barcelona“: Ante Tomičius 16, Aleksandras Vezenkovas 12, Tyrese'as Rice'as 10 taškų.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas ir Jamesas Feldeine'as po 13, Chrisas Singletonas 12 taškų.