Šiame mače „Hoptrans-Sirenoms“ negalėjo padėti traumas besigydančios Dalia Belickaitė ir Kornelija Balčiūnaitė.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios vedamos Volgos Ziuzkovos sužaidus 3 minutes pirmavo (8:4). Varžovės į tai atsakė atkarpa 9:0 ir atitrūko (13:8). Kėlinį dvitaškiu baigė Livija Sakevičiūtė, tačiau varžovės pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos (20:14).

Antrame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ pademonstravo geležinę gynybą ir varžovėms per pirmas 5 minutes leido pelnyti vos 2 taškus, o pačios atsakiusios 8, sumažino atsilikimą iki minimumo (21:22). Visgi per antrą kėlinio dalį sėkmingesniu puolimu atsakė CEKK komanda, kuri spurtavo ir prieš antrą mačo dalį viešnioms paliko 10 taškų deficitą (26:36).

Po didžiosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ varžovėms atitrūkti neleido ir kovingai rungtyniaudamos sumažino turėtą atsilikimą daugiau nei pusiau (38:42). Likus žaisti 3 minutes, po Victorios Jarosz dvitaškio, komandas skyrė vos taškas (43:44), tačiau spurtu 14:2 atsakiusios vengrės prieš lemiamą ketvirtį pabėgo į priekį (58:45).

Likus žaisti 6 minutes, „Hoptrans-Sirenos“ deficitą sumažino iki vienženklio (51:60), tačiau daugiau priartėti prie varžovių nepavyko. Likus žaisti 2 minutes, komandas skyrė 10 taškų (58:68), o per likusį laiką garliaviškės spėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio, bet spurto jau nesurengė – 60:68.

Kitas Europos taurės turnyro rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ namuose žais gruodžio 8-ą dieną su Ašdodo „Maccabi Bnot“ ekipa iš Izraelio. Rungtynės Garliavos sporto centre prasidės 19.30 val.

CEKK: N. Nagy-Bujdoso 15, J. Maksimovič-Jevdenijevič 14, M. Skorič ir M. Shlemer po 10 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: V. Ziuzkova 18, R. Knyzaitė 12, V. Jarosz 11 taškų (10 atk. kam.).