Uteniškiai vertėsi be traumą patyrusio vieno lyderių Vaido Čepukaičio.

„Juventus“ nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį (5:0) ir nuolat diktavo savo sąlygas varžovams (7:2, 15:9, 19:12, 24:16). Tačiau kėlinio pabaigoje italai priartėjo (24:21).

Antrą kėlinį pakiliai pradėję Utenos krepšininkai netrukus įgijo rekordinę 9 taškų persvarą (30:21). Vėliau žaidimas išsilygino, nors aikštės šeimininkai nuolat pirmavo (36:28, 41:34). Prieš ketvirčio pabaigą A. Sireikos auklėtiniai vėl susigrąžino 9 taškų pranašumą (43:34), tačiau „Avellino“ ekipa laimėjo paskutinę atkarpą 0:5 ir sugrąžino intrigą (43:39).

Trečio ketvirčio viduryje svečiai išlygino rezultatą (50:50), bet mūsiškiai nesutriko ir vėl perėmė iniciatyvą (65:58). Lemiamo kėlinio pradžioje Juventus vėl įgijo solidesnį pranašumą (67:58, 69:62), bet „Avellino“ klubas pirmą kartą persvėrė rezultatą (69:71, likus 4:25 min.). Svečiai nenusiramino, laimėjo bendrą atkarpą 0:14 ir nutolo (69:76, likus 2:43 min.). Netrukus ekipas jau skyrė 10 taškų praraja (71:81, likus 1 min.). „Avellino“ krepšininkai šventė galutinę pergalę 75:85.

Abi komandos yra iškovojusios po 5 pergales ir patyrusios po 2 pralaimėjimus

Rezultatas:

„Juventus“ (5/2) – „Sidigas Avellino“ (5/2) – 75:85 (24:21, 19:18, 22:19, 10:27).

„Juventus“: Gytis Sirutavičius 16 (1/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 8/9 baudos), Valdas Vasylius 15 (7 atk. kam., 3 rez. perdav., 7/8 dvitaškiai, 1/1 baudos), Jamaras Diggsas 12 (4 rez. perdav., 5/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/3 baudos), Vytautas Šulskis 11 (6 klaid., 3/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/4 baudos), Rolandas Jakštas 10 (5 pražang., 5/5 dvitaškiai, 0/1 baudos), Spenceris Parkeris 5, Dovis Bičkauskis , Aaronas Bestas ir Ovidijus Galdikas po 2 taškus. Ugnius Nikitinas nežaidė.

„Sidigas Avellino“: Kyrylas Fesenka 25 (13 atk. kam., 8/11 dvitaškiai, 9/11 baudos), Joe Raglandas 21 (7/12 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 4/4 baudos), Retinas Obasohanas 14 (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Marco Cusinas ir Adonis Thomas po 6, Maartenas Leunenas ir Levi Randolphas po 5, Andrea Zerini 3 taškai. Marquesas Greenas (13:43) ir Giovanni Severini (2:34) taškų nesurinko. Lorenzo Esposito ir Salvatore Parlato nežaidė.

Pražangos: 22 – 18.

„Sidigas“ komanda D grupėje pakilo į pirmą vietą, o Utenos ekipa nukrito į antrą poziciją.

Kitas rungtynes „Juventus“ klubas žais gruodžio 7-ą dieną svečiuose su Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)