Pirmame ketvirtyje nei viena komanda neturėjo didesnio nei 5 taškų pranašumo.

7-ąją mačo minutę po Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškio „Lietkabelis“ pirmavo 14:9, bet kroatai šeimininkus pavijo ir pirmą ketvirtį laimėjo 17:16.

Įpusėjus antram kėliniui švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 26:26, tačiau paskutines ketvirčio minutes sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie įgijo 7 taškų persvarą – 39:32.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus 4 min. kroatai buvo susikrovę 14 taškų persvarą – 50:36.

„Lietkabelis“ bendromis pastangomis sumažino skirtumą iki 5 taškų, po trijų kėlinių aikštės šeimininkai atsiliko 48:53.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo svečių taškais, tritaškį pataikė Marko Tomašas, dvitaškį pridėjo Luka Babičius ir komandas skyrė 10 taškų – 48:58.

Mindaugo Lukauskio dvitaškis ir K. Lavrinovičiaus 4 taškai sumažino skirtumą – 54:58.

Svečiai atsakė vienu taikliu baudos metimu, o M. Lukauskio tritaškis ir K. Lavrinovičiaus dvitaškis po ilgos pertraukos leido išlyginti rezultatą – 59:59.

Dvi tikslios „Cedevita“ atakos ir kroatai vėl priekyje – 64:59.

Likus 44 sek. tritaškį pataikė Benas Magdenas ir „Lietkabelį“ nuo kroatų skyrė 2 taškai – 65:67.

Bet likus 8 sek. du baudos metimus pataikė Marko Tomašas ir „Lietkabelį“ įstūmė į labai sudėtingą situaciją. Lorenzo Williamso tritaškis su sirena skelbė minimalią kroatų pergalę 69:68.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 16 (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), Benas Magdenas 15 (2/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudų metimai, 9 atkovoti kamuoliai), Mindaugas Lukauskis 10, Žygimantas Skučas 8, Lorenzo Williamsas 5, Simas Galdikas 4 Donatas Tarolis 3, Gintaras Leonavičius 2, Darjušas Lavrinovičius taškų nepelnė.

„Cedevita“: Marko Tomašas 23 (4/8 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), Marko Arapovičius 11, Luka Babičius 10, Miro Bilanas 9, Rashadas Jamesas ir Mirza Begičius po 5, Toni Katičius, Karlo Zganecas ir Dzananas Musa po 2 taškus.

Pirmame rate išvykoje panevėžiečiai varžovus buvo įveikę 80:76.

***

Kazio Maksvyčio auklėtiniai praėjusią savaitę Makedonijoje pranoko MZT ir taip užsitikrino bilietą į TOP-16 etapą.

„Cedevita“ savo potencialą pademonstravo praėjusią savaitę, kai namuose 97:90 patiesė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Las Palmo „Gran Canaria“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)