Kėdainių ekipa įpusėjus rungtynėms pirmavo 45:34, po trijų kėlinių - 60:46. Nors ketvirtame kėlinuke svečiai buvo priartėję iki 5 taškų (55:60), „Nevėžio“ krepšininkai išsaugojo teigiamą rezultatą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Paulius Petrilevičius, 12 - Karolis Petrukonis, po 10 - Ignas Vaitkus ir Deividas Kumelis.

Latvijos komandoje 16 taškų surinko Ugis Pinetė, 15 - Edmundas Elksnis, 10 - Jekabas Rozitis.

„Nevėžis“ (3 pergalės/2 pralaimėjimai) grupėje pakilo į pirmą vietą, o „Jūrmala-Fenikss“ (1/3) ekipa yra penkta.

B grupėje Magiliovo „Borisfen“ (Baltarusija) ekipa, kuriai atstovauja Vytautas Kamarūnas, svečiuose 46:60 (18:13, 2:16, 9:17, 17:14) pralaimėjo Valmieros „Valmiera-Ordo“ (Latvija) komandai.

V. Kamarūnas per 19 min. surinko 5 taškus (dvitaškiai 1/8, tritaškiai 1/3), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

„Borisfen“ (0/4) ekipa B grupėje yra paskutinė - septinta.

„Pieno žvaigždės“ BBL čempionate patyrė pirmą nesėkmę

BBL čempionato B grupės rungtynėse antradienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda išvykoje 84:89 (24:22, 21:19, 12:30, 27:18) pralaimėjo Uogrės „Ogrė-Kumho Tyre“ (Latvija) ekipai ir patyrė pirmą nesėkmę.

Svečiams 15 taškų pelnė Osvaldas Olisevičius, 14 - Derrick Low, 12 - Steponas Babrauskas, 11 - Andrejus Agafonovas, 10 - Vilmantas Dilys.

Latvijos ekipoje 19 taškų surinko Marcis Vitolas, 15 - Gintas Antropas, 12 - Kristapas Plavniekas, 10 - Rihardas Zebergas.

„Pieno žvaigždės“ (5/1) pirmauja B grupėje, o „Ogrė-Kumho Tyre“ (4/1) ekipa užima trečią vietą.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.