Lietuviai jau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 26:11.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo australai, spurtuodami 9:2 (28:20), tačiau taiklus M.Prekevičiaus tritaškis sugrąžino lietuviams dviženklį pranašumą (31:20). Australai kėlinio pabaigoje sužaidė tiksliau, ir po kelių lietuvių klaidų, sumažino skirtumą iki 7 taškų (34:41).

Po didžiosios pertraukos lietuviai atsitiesė, ir spurtuodami 13:6 įgijo 14 taškų persvarą (54:40). Kėlinio pabaigoje mūsiškiai padidino persvarą dar 2 taškais (70:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Jonas Mačiulis buvo nubaustas nesportine pražanga. 34–ąją rungtynių minutę lietuviai įgijo jau 23 taškų persvarą (82:59), per likusį laiką Ramūno Butauto ir Rimo Kurtiniačio auklėtiniai išlaikė tą patį tempą bei iškovojo triuškinančią pergalę (96:73).

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė: Jonas Mačiulis - 19 taškų, Renaldas Seibutis - 17 tšk., Paulius Jankūnas - 14 tšk. (15 atkovotų kamuolių), Marius Prekevičius - 14 tšk., Artūras Jomantas - 12 tšk., Darius Šilinskis 8 tšk. (4 blokai).

Australija: Rhysas Carteris - 19 taškų, Stevenas Markevičius - 14 tšk., Bradas Nweley‘us - 11 tšk.

Finale Lietuvos krepšininkai susitiks su Graikijos jaunimo rinktine. Rungtynių pradžia pirmadienio rytą, 03.50 val. Lietuvos laiku.

Graikijos jaunimo rinktinė šeštadienį 74:61 (16:17, 19:11, 23:11, 16:22) palaužė JAV eliminavusius kanadiečius.

Graikija: Konstantinos Vasileiadis - 18 taškų, Loukas Mavrokefalidis - 17 tšk. (10 atkovotų kamuolių), Panagiotis Vasilopoulos - 15 tšk.

Kanada: Andrew Rautins - 14 taškų, Kevinas Francisas - 12 tšk.

Kitose šeštadienio rungtynėse JAV jaunieji krepšininkai 99:79 (21:21, 39:14, 21:25, 18:19) sutriuškino Puerto Riko rinktinę. Ir sekmadienį kovos dėl 5–osios vietos su Argentinos–Slovėnijos dvikovos nugalėtoja.

JAV: Allanas Ray‘us - 17 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Justinas Eugene'as Gray‘us - 16 tšk., Nicholas Ryanas Fazekas ir Tajus Alenas Gray‘us - po 9 tšk.

Puerto Rikas: Jose Barea Mora - 23 taškai, Angelas Vasalo Colonas - 13 tšk. (7 atkovoti kamuoliai), Peteris Ramosas Feuntesas - 12 tšk.

Kovose dėl 9–12 vietų nesėkmė patyrė Izraelio krepšininkai. Jie po atkaklios kovos 104:110 (26:24, 21:18, 18:24, 28:27, 11:17) pralaimėjo bendraamžiams iš Nigerijos.

Izraelis: Yotamas Halperinas - 34 taškai, Lioras Eliyahu - 24 tšk. (13 atkovotų kamuolių), Ravivas Limonadas - 16 tšk.

Nigerija: Abobukaras Osmanas - 34 taškai, Stanley Gumutas - 17 tšk., Uchechukwu Echefu - 16 tšk.