Madride krepšinio gerbėjai pirmaujančių lygos komandų akistatoje intrigos nesulaukė: „Real“ be vargo 86:59 (23:19, 23:13, 20:14, 20:13) sutriuškino Tenerifės „Iberostar“.

Jonas Mačiulis nugalėtojų gretose žaidė beveik 19 min., taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose nebuvo registruotas M. Grigonis, kuris nuo spalio gydosi čiurnos raiščių traumą.

Saragosos „Tecnyconta“ (3/5) kurios gretose debiutavo Adas Juškevičius, namuose susitiko su „Fuenlabrada“ (2/6). Po keturių kėlinių švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 67:67. Pratęsime pergalę šeimininkams lėmė būtent A. Juškevičiaus taškai, o „Tecnyconta“ nugalėjo 80:75 (24:13, 16:20, 13:19, 14:15, 13:8).

Likus 30 sek. Adas pataikė svarbų tritaškį (78:75), o likus 6 sek. pergalę įtvirtino jo taiklus dvitaškis.

Adas Juškevičius žaidė beveik 16 min. ir pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 1/2 baudų metimai). Lietuvis ypač naudingai rungtyniavo pratęsime, per kurį ir pelnė visus savo 6 taškus. Per mačą A. Juškevičius atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 1 pražangą ir pats 3 kartus prasižengė.

Saragosos „Tecnyconta“ gretose trūko Martyno Gecevičiaus, kuris gydosi traumą.

Svečių gretose išsiskyrė buvęs žalgirietis Marko Popovičius, pelnęs 14 taškų.

Sekmadienį Vitorijos „Saski Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu išvykoje jėgas surems su „Valencia“ ekipa.

Badalonos „Joventut“ komanda, kuriai atstovauja Šarūnas Vasiliauskas, taip pat sekmadienio vakare svečiuosis Madride, kur susitiks su „Estudiantes“ klubu.

Ispanijos ACB lygos VIII turo sekmadienio rungtynių rezultatai

Madrido „Real” (6/1) – Tenerifės „Iberostar“ (6/2) 88:59 (23:19, 23:13, 20:14, 20:13)

„Real“: G. Ayonas ir J. Carroll po 14, L. Dončičius 13, S. Llullas 10, T. Thompkinsas 8, A. Nocioni 7, F. Reyesas 6, D. Draperis 3, J. Tayloras 2, J. Mačiulis ir A. Suarezas taškų nepelnė.

„Iberostar": A. Doomekampas 11, F, Vazquezas 10, J. Beiranas 7, N. Richotti 6, C.Englishas 5,F. Bassas ir T. Abromaitis po 3, R. San Miguelis ir D. White po 2 taškus.

Saragosos „Tecnyconta” (3/5) – „Fuenlabrada” (2/6) 80:75 (24:13,16:20, 13:19, 14:15, 13:8)

„Tecnyconta“: S. Jelovacas 29, T. Bellas 15, I. Fotu 7, A. Juškevičius ir H. Norelas po 6, M. Servera 5, R, Benzingas ir S. Holtas po 4, J. Barreiro 3, F. Kraljevičius 1 taškas.

„Fuenlabrada”: M. Popovičius 14,X. Rey 11, M. Diagne 10, S. Smitsas 9, L. Paunicius 7, P. Cruzas 6, L. Hakansonas 5, D. Wearas 3, A. Liorca 2 taškai.

Malagos „Unicaja“ (5/3) - Bilbao „Basket“ (4/3) 85:64 (24:20, 19:22, 20:13, 22:9).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)