Rungtynių išvakarėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ strategas Tomas Pačėsas minėjo savo 45-ąjį gimtadienį. Alytaus „Dzūkija“ nebuvo linkusi nuolaidžiauti ir drąsiai kibo į atlapus sostinės klubui.

Antrajame kėlinyje svečiai pirmavo dešimties taškų persvara 37:27. Trečiajame ketvirtyje „Dzūkija“ buvo priekyje ir neleido aikštės šeimininkams išlyginti rezultato.

Po trijų kėlinių Alytaus „Dzūkija“ pirmavo 55:51. Aikštės šeimininkai svečius pavijo ketvirčio viduryje bei įgijo trapią kelių taškų persvarą.

Likus žaisti 2 min. komandas skyrė tik taškas (63:62), tačiau „Lietuvos rytas" tiksliau sužaidė rungtynių pabaigą ir pasiekė septintąją pergalę čempionate.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 19 tšk. 10 atk. kam., Rashaunas Broadusas 15 tšk., Deividas Gailius 8 tšk., Rokas Giedraitis 8 tšk.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 14 tšk., Osvaldas Mačernis 10 tšk., Paulius Morkeliūnas ir Karolis Guščikas po 8 tšk.

Alytaus „Dzūkija“ patyrė 5-ąją nesėkmę iš eilės ir šiuo metu rikiuojasi priešpaskutinėje 9-oje pozicijoje.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ užima trečią vietą (8/3).