Viešnios iš Kauno nuo pat mačo pradžios išsiveržė į priekį ir 8-ą minutę įgijo dviženklį pranašumą (18:7). Pirmasis kėlinys baigėsi skirtumui nepakitus – 25:14. Antrame ketvirtyje „Fortūna“ tarsi prisiminė favoritės statusą ir spurtavo 10:2, taip priartėdama 24:27. Nors visą laiką šeimininkės kvėpavo varžovėms į nugaras, įpusėjus dvikovai „Aistės-LSU“ išliko priekyje – 34:29.

Po didžiosios pertraukos klaipėdiečiams galiausiai pavyko perimti iniciatyvą, o atkarpa 7:0 pirmą kartą išvedė į priekį (37:35). „Aistės-LSU“ vėl sunkiai rinko taškus viso kėlinio metu, bet pernelyg atitrūkti varžovėms neleido (41:45).

Lemiamame ketvirtyje prabėgus 4 minutėms „Fortūna“ savo pranašumą padidino iki grėsmingos žymos (53:44), tačiau kauniečių 7 taškai be atsako sugrąžino intrigą (51:53). Kiek daugiau nei 3 minutes nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, kol Klaudija Serkevičiūtė pataikė vieną baudą iš dviejų (52:53), o kai dar sykį taisyklės buvo pažeistos prieš šią gynėją, jos ranka nesudrebėjo (54:53). Šeimininkių metimai toliau skriejo pro šalį, o baudas pataikiusios „Aistės-LSU“ įtvirtino savo pergalę – 57:53.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 17 (4/13 tritaškiai), Justinas Matuzonytė 11 (12 atk. kam.), Andra Gabalytė 10 taškų (8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Aistės-LSU“: Laura Želnytė 16 (3/4 tritaškiai), Eglė Jucevičiūtė 10 (9 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 9 taškai.