Galingai mačą pradėję šeimininkai, vedami snaiperio Davido Logano, per pirmus du kėlinius įmetė net 63 taškus ir pirmavo 20 taškų skirtumu – 63:43.

Ketvirto kėlinio pradžioje po dviejų iš eilės Roko Giedraičio tolimų šūvių buvo priekyje 29 taškais – 92:63, tačiau vėliau atsipalaidavo ir likusių beveik 9 minučių atkarpą pralaimėjo 9:21 bei leido varžovams gerokai sušvelninti savo atsilikimą.

100-ąjį ir 101-ąjį tašką „Lietuvos rytui“ dėjimu pelnė Artūras Gudaitis.

LKL bronzos medalininkai pataikė 13 tritaškių iš 28-ių (46 proc.), o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 48 prieš 30.

Rungtynės:

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Fuenlabrados „Montakit“ 101:84 (30:16, 33:27, 23:20, 15:21).

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 27 (4/7 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 4/4 baudos, 9 rez. perd., 6 atk. kam., 35 naud. balai), Artūras Gudaitis 17 (5/11 dvitaškiai, 7/11 baudos, 11 atk. kam.), Rokas Giedraitis 16 (1/1 dvitaškis, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), Rashaunas Broadusas 11, Deividas Gailius ir Artūras Jomantas po 8, Drew Gordonas 7 (13 atk. kam.), Adamas Lapeta 4, Corey Fisheris 3 taškai. Aistis Pilauskas ir Julius Jucikas nežaidė.

„Montakit“: Xavi Rey 15 (5/7 dvitaškiai, 5/9 baudos), Marko Popovičius 13 (1/2 dvitaškis, 3/9 tritaškiai, 2/2 baudos), Moussa Diagne 10, Ivanas Pauničius ir Alexas Llorca po 8, Luka Rupnikas 7 (6 rez. perd.), Rolandas Smitas 6, Ianas O'Leary, Ludde'as Hakansonas (8 rez. perd.) ir Pako Cruzas po 5, Chema Gonzalezas 2 taškai.

Prieš tai Tomo Pačėso auklėtiniai itin apmaudžiai po dviejų pratęsimų 115:124 nusileido Berlyno „Alba“, 76:80 – Bilbao „Basket“ ir 71:76 – Maskvos srities „Chimki“ klubams.

Lygiai po savaitės, kitą trečiadienį, lapkričio 16 d., „Lietuvos rytas“ namuose susitiks su „Chimki“.