Rungtynes galingai pradėję ir po pirmo kėlinio 15 taškų persvarą turėję Tyronno Lue auklėtiniai per anksti atleido vadeles: įsižaidę „76ers“ žaidėjai pamažu mažino atsilikimą, o ketvirto kėlinio pabaigoje jau pirmavo 6 taškais (98:93).

Visgi pirmosios pergalės autsaideriams iškovoti nepavyko – „Cavs“ atsitiesė, o sėkmę svečiams lėmė Channingo Frye tolimas šūvis likus žaisti 1:05 min.

25 taškus pelnęs LeBronas Jamesas visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše pakilo jau net į dešimtą vietą. Karalius su 26970 taškais aplenkė Hakeemą Olajuwoną (26946) ir jau vejasi devintoje vietoje įsitaisiusį Elviną Hayesą (27313).

Be to, mače Filadelfijoje 31-erių amerikietis buvo ir labai arti trigubo dublio: atkovojo 8 kamuolius ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (4 blk.), Ersanas Ilyasova 21, Jahlilas Okaforas 14 (3 blk.), Geraldas Hendersonas 11 taškų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 25, Kevinas Love'as 20 (11 atk. kam.), Channingas Frye 12, J.R. Smithas 11 taškų.

Jau antrą nesėkmę namuose patyrė San Antonijaus „Spurs“ (5/2) krepšininkai, šįkart net 92:116 (24:39, 31:34, 17:16, 20:27) neatsilaikę prieš uraganinį Los Andželo „Clippers“ (5/1) komandos puolimą.

Doco Riverso kariauna iniciatyvą perėmė nuo pat pirmųjų minučių ir jau po pirmo kėlinio turėjo saugų 15 taškų pranašumą, kurį iki finalinio teisėjo švilpuko padidino iki 24.

Svečius iš Los Andželo į pergalę vedė Blake'as Griffinas, pataikęs 13 dvitaškių iš 17 ir iš viso surinkęs 28 taškus. Be to, šoklusis aukštaūgis dar pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 19 (3/3 trit.), Kawhi Leonardas 14, Nicolas Laprovittola (22 min., 5 rez. perd.) ir Pau Gasolis po 11 taškų.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 28 (0/2 trit., 2/3 baud. met.), Jamalas Crawfordas 16, Marreese'as Speightsas 15, J.J. Redickas 14, Lucas Richardas Mbah a Moute 13 taškų.