Mačo pradžia nieko blogo aikštės šeimininkams nežadėjo, įpusėjus pirmam kėliniui švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 9:9. Tiesa, pirmąjį kėlinį „Vytautas“ laimėjo 15:12.

Antrame ketvirtyje po Tomo Delininkaičio, Sauliaus Kulviečio ir Mindaugo Kupšo taškų „Vytautas“ pirmavo 28:19.

Aikštės šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti, po dviejų kėlinių „Dzūkija“ atsiliko 25:30.

Tačiau didžiosios aikštės šeimininkų bėdos laukė trečiajame kėlinyje, kurį „Dzūkija“ pralaimėjo 11:22. Tad prieš lemiamą ketvirtį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo solidų pranašumą – 54:38.

Ketvirtame kėlinyje svečiai dominavo ir iškovojo triuškinančią pergalę 68:49.

„Dzūkija“: J. Kazakauskas 12 (5/12 dvitaškiai, 2/2 baudų metimai), G. Navickas 7, A. Kashirovas ir Alejandro Hernandezas po 6, Jamesas Gavinas 5, Osvaldas Mačernis ir Jurijus Trubinas po 4, Paulius Danisevičius 3, Karolis Guščikas 2 taškai.

„Vytautas“: T. Delininkaitis 13 (2/3 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), A. Valeika 12 (5/8 dvitaškiai, 2/5 baudų metimai), S. Kulvietis 10, V. Lipkevičius 8, V. Čižauskas, M. Linkevičius ir M. Kupšas po 7, P. Ivanauskas ir D. Šeškus po 2 taškus.