Svečiai tik kartą pirmavo pirmomis mačo sekundėmis, kai Justas Tamulis pataikė tolimą metimą.

Aikštės šeimininkai nejuokavo: pelnė 14 taškų be atsako ir nutolo 14:3.

Per pirmąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ išsaugojo dviženklę persvarą – 25:15.

Antrame ketvirtyje po Dericko Low taiklių baudų metimų svečiai priartėjo – 25:19, tačiau „Lietuvos rytas“ neleido įsibėgėti „Pieno žvaigždėms“.

Laimėta atkarpa 14:3 leido prieš pertrauką nutolti, po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 48:30.

Antrojoje mačo pusėje šeimininkai tvirtai laikė žaidimo vadeles ir neleido svečiams grąžinti intrigos. Po trijų kėlinių švieslentė fiksavo solidų aikštės šeimininkų pranašumą 74:47.

Paskutinis ketvirtis virto formalumu, besibaigiant rungtynėms komandas skyrė daugiau nei 30 taškų.

„Lietuvos rytas“ sutriuškino svečius 94:57 ir į savo sąskaitą įsirašė 7-ąją pergalę.

Sostinės klubo pergalės pamatus padėjo Davidas Loganas ir Deividas Gailius, kurie dar pirmoje rungtynių pusėje abu surinko dviženklį taškų skaičių. Snaiperiai surinko atitinkamai 14 ir 20 taškų.

„Lietuvos ryto“ puolėjas Drew Gordonas gerai žinomas kaip geriausias vilniečių kovotojas dėl atšokusių kamuolių, bet amerikietis nustebino dar vienu ginklu. Jis atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir pasiekė asmeninį „Tete-A-Tete Casino – LKL“ rekordą. Vidurkis iki susitikimo buvo 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Beje, šiame mače vyko išskirtinė mikrodvikova. Aikštėje akis į akį stojo du havajiečiai – abiejų komandų įžaidėjai Rashaunas Broadusas ir Derrickas Low. Geriau pasirodė D. Low, bet kaip nugalėtojas parketą paliko „Lietuvos ryto“ legionierius.

D. Low pelnė 12 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kai R. Broadusas pasižymėjo 3 taškais ir 2 perdavimais.

„Lietuvos rytas“: D. Loganas 20, R. Giedraitis 15, D. Gailius 14, A. Jomantas ir J. Jucikas po 8, A. Gudaitis 7, A. Lapeta ir A. Piliauskas po 6, A. Fisheris 5, R. Broadusas 3, D. Gordonas 2 taškai.

„Pieno žvaigždės“: S. Babrauskas 14, D. Lowas 12, A. Agafonovas 9, V. Dilys 6, D. Balentine'as, I. Fiodorovas ir J. Tamulis po 3, E. Dimša 2, K. Babrauskas taškų nepelnė.