Žalgiriečiai kur kas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Artūro Milaknio bei Edgaro Ulanovo tritaškių pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo 10 taškų pranašumą (25:15).

Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečiams taškus rinkti sekėsi labai sunkiai, tačiau niekuo neišsiskyrė ir varžovai. Nors turkai minimalia persvara ir laimėjo antrąjį ketvirtį, „Žalgirio“ pranašumas po 20 min. buvo solidus – 35:26.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečių puolimas užstrigo ir tuo pasinaudoję turkai ėmė sparčiai artėti. Sužaidus 4 min. Marcusas Slaughteris dėjimu atsilikimą sumažino iki 3 taškų (39:36), tačiau tritaškiais atsakė Lukas Lekavičius ir Leo Westermannas.

Visgi kraujo skonį pajutusi „Daruššafaka“ neatlyžo. Du Scottie Wilbekino tolimi šūviai po labai ilgos pertraukos „Žalgirį“ vėl pastatė į besivejančios komandos padėtį (52:54). Sužaidus 30 min. „Žalgiris“ jau atsiliko 56:61.

Iš viso per trečiąjį kėlinį turkai pataikė 7 tritaškius.

Ketvirtajame kėlinyje „Daruššafaka“ iniciatyvos iš rankų nebepaleido. Nors „Žalgiris“ buvo priartėjęs iki 2 taškų (67:69), D. Blatto kariauna priekyje išliko iki finalinės sirenos.

Varžovų persvara paskutinėmis mačo minutėmis buvo saugi ir priartėti žalgiriečiams pavyko tik prieš pat finalo sireną, po kelių žioplų Turkijos komandos klaidų.

Žalgiriečiui L. Westermannui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės Eurolygoje – 21 taškas. Prieš tai rezultatyviausią mačą jis buvo sužaidęs su Vitorijos „Baskonia“, kuomet pelnė 20 taškų.

Tuo metu 36 naudingumo balus surinkęs P. Jankūnas taip pat atsidūrė visai greta geriausio savo karjeros pasiekimo – 2011-aisiais per rungtynes su Zagrebo „Croatia Osiguranje“ jis buvo surinkęs 38 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas (7/9 dvitaškiai, 7/7 baudų metimai, 11 atkovotų kamuolių, 36 naudingumo balai) ir Leo Westermannas (4/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7/7 baudų metimai, 27 naudingumo balai) po 21, Brockas Motumas 10 (4/6 dvitaškiai, 2/3 baudų metimai), Edgaras Ulanovas 7, Artūras Milaknis 6, Augusto Lima 4, Antanas Kavaliauskas 3, Kevinas Pankosas taškų nepelnė.

„Daruššafaka“: Scottie Wilbekinas (3/6 tritaškiai, 7/7 baudų metimai) ir Adrienas Moermanas (4/9 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/3 baudų metimai, 4 atkovoti kamuoliai, 5 perimti kam.) po 16, Bradas Wanamakeras 14, Birkanas Batukas 9, Jamesas Andersonas, Willas Clyburnas ir Marcusas Slaughteras po 6 taškus.

Statistika („Žalgiris" ir „Daruššafaka“). Dvitaškiai – 19/35 (54,3 proc.) ir 16/33 (48,5 proc.), tritaškiai – 6/16 (37,5 proc.) ir 11/28 (39,3 proc.), baudų metimai - 24/27 (88,9 proc.) ir 18/23 (78,3 proc.), atkovoti kamuoliai – 33 ir 21, rezultatyvūs perdavimai – 17 ir 15, perimti kamuoliai – 5 ir 10, klaidos – 21 ir 14.

Eurolygos turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai)