J. Mačiulis per 14 minučių nugalėtojams pelnė 3 taškus (1/1 tritaškis), po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

Šiame mače Saragosos ekipai negalėjo padėti Martynas Gecevičius.

Pranešama, jog snaiperis skundžiasi kojos skausmais ir nedalyvavo komandos paskutinėje treniruotėje.

Iki traumos lietuvis buvo rezultatyviausias „Tecnyconta“ žaidėjas ir šį sezoną Ispanijos pirmenybėse rinko po 15,6 taško.

„Real“: Jaycee Carrollas 19 taškų, Sergio Llullas 16 (5 rez. perd.), Felipe Reyesas 14.

„Tecnyconta“: Robinas Benzingas 23, Isaacas Fotu (10 atk. kam.) ir Stevanas Jelovacas po 14.

Tuo metu kitose rungtynėse du kėlinius puikiai žaidė Deividas Dulkys, tačau jo indėlio į komandos pergalę nepakako. D. Dulkio, Eimanto Bendžiaus ir Osvaldo Matulionio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (1/5) komanda svečiuose 74:79 (21:13, 14:14, 16:28, 23:24) pralaimėjo Sevilijos „Real Betis“ (3-3) krepšininkams.

D. Dulkys per pirmuosius du kėlinius pataikė 5 tritaškius iš 9 ir pelnė 15 taškų, bet po pertraukos pratęsti tokio sėkmingo pasirodymo gynėjui nepavyko. Mačą jis baigė pelnęs 19 taškų (0/1 dvit., 6/12 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 16 naudingumo balų.

E. Bendžius pelnė 4 taškus ir atkovojo 6 kamuoliu, o O. Matulionis taškų nepelnė.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Rosco Allenas 20, Deividas Dulkys 19, Pepe Pozas 12.

„Real Betis“: Boštjanas Nachbaras 16, Vojdanas Stojanovskis 15, Luka Žoričius 12.