Žalgiriečiai „Maccabi“ klubui pralaimėjo jau dešimtą tarpusavio susitikimą iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai mačą pradėjo pakiliai ir pirmas tris minutes pirmavo – 4:0, 6:2, 6:5, tačiau tuomet svečiai su senu kauniečių pažįstamu Sonny Weemsu įsibėgėjo ir persvėrė rezultatą savo naudai (8:13) bei nuo šios akimirkos visą laiką buvo priekyje.

Antro kėlinio pabaigoje „Maccabi“ persvara išaugo iki dviženklės – 30:41, o po pertraukos pasiekė ir 15 taškų – 60:75, 68:83.

Beje, „Žalgirio“ vyrai šiose rungtynėse prametė pro šalį pirmus 10 savo tritaškių ir iš viso metė tik 2 baudas.

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ – Tel Avivo „Maccabi“ 74:87 (16:21, 16:22, 25:21, 17:23).

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16 (5/8 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 6 rez. perd., 8 atk. kam.), Kevinas Pangosas 11, Leo Westermannas (7 rez. perd., 5 klaidos), Edgaras Ulanovas ir Brockas Motumas po 9, Artūras Milaknis (2/8 tritaškiai) ir Robertas Javtokas (3/4 dvitaškiai) po 6, Paulius Jankūnas 4, Antanas Kavaliauskas ir Renaldas Seibutis po 2 taškus. Augusto Lima (7 min.) taškų nepelnė, o Paulius Valinskas nežaidė.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 18 (20 min., 4/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos, 5 klaidos), Devinas Smithas 17 (5/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 bauda), Sonny Weemsas 16 (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), D. J. Seeley 11, Coltonas Iversonas 10, Mike'as Zirbesas 8, Yogevas Ohayonas 5, Guy Pnini 2 taškai.

Kitą mačą „Žalgiris“ žais lygiai po savaitės, kitą penktadienį, lapkričio 4 d., savo aikštėje su Stambulo „Daruššafaka“.

Tel Avivo komandoje visai neseniai įvyko pokyčiai – prie ekipos vairo, vietoje vyriausiojo trenerio Erezo Edelšteino, stojo iki tol jo asistentu dirbęs Rami Hadaras.

Prieš tai žalgiriečiai namuose 78:73 įveikė Vitorijos „Baskonią“, bet svečiuose 76:84 nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ir 68:82 Stambulo „Fenerbahčei“.

Tuo metu „Maccabi“ paskutiniame ture 98:92 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“, o prieš tai 97:99 pralaimėjo Milano „Emporio Armani“ ir 82:89 Madrido „Real“ krepšininkams.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (268)