Šeimininkai prieš ispanus laikėsi tik pusę pirmo kėlinio (11:10). Vėliau „Real“ krepšininkai pradėjo bėgti ir tolti – 17:26, 20:31, 32:47. Antroje rungtynių pusėje milaniečiai savo varžovų taip ir nebepavijo.

Nuo atsarginių suolo M. Kalnietis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškis, 0/2 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1, perėmė 2, o prarado 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Į „Real“ starto penketą pirmą kartą šiame Eurolygos sezone patekęs J. Mačiulis per 26 min. surinko 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškis), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 1 kartą prasižengė.

„Emporio Armani“: Ricky Hickmanas 19 (11/12 baudos), Rakimas Sandersas 16, Krunoslavas Simonas 13, Jamelas McLeanas 11 taškų.

„Real“: Anthony Randolphas 20 (14 atk. kam.), Sergio Llullas ir Othello Hunteris (8/9 dvitaškiai, 2/5 baudos) po 18, Rudy Fernandezas 13, Jaycee Carrollas 11 taškų.

Tuo metu Vitorijos „Baskonia“ (1/3) su 18-mečiu lietuviu Tadu Sedekerskiu savo arenoje 90:95 (27:22, 25:25, 22:15, 16:23) neatsilaikė prieš Pirėjo „Olympiakos“ (3/1).

T. Sedekerskis aikštėje praleido tik 12 sekundžių (ant parketo pasirodė pačioje pirmo kėlinio pabaigoje) ir niekuo nepasižymėjo.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 20, Adamas Hanga 15, Shane'as Larkinas 14 (11 rez. perd.), Jaka Blažičius ir Ilimane Diopas po 9 taškus.

„Olympiakos“: Vangelis Mantzaris 17 (5/8 tritaškiai), Vassilis Spanoulis (15 rez. perd., 7 klaidos) ir Kostas Papanikolaou 15, Erickas Greenas 13, Mattas Lojeski 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)