Rungtynes sėkmingiau pradėjo varžovės iš Vengrijos, kurios sužaidus 3 minutes pirmavo 9:3, tačiau po Rasos Knyzaitės ir Viktorijos Jarosz dvitaškių, „Hoptrans-Sirenos“ atsilikimą sumažino – 7:9. Įpusėjus kėliniui viešnios vėl atitrūko (13:7), o tuo nepatenkintas Linas Šalkus buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tolimu metimu atsilikimą buvo sumažinusi Dalia Belickaitė (12:15), tačiau varžovės atsakė tuo pačiu – 12:18. Po pirmųjų dešimties minučių „Hoptrans-Sirenų“ deficitas siekė 10 taškų – 14:24.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės ir toliau strigo puolime, o varžovės ir toliau tolo – 30:16. Sužaidus 3 minutes tolimu metimu atsilikimą sušvelnino Gintarė Jasiunskaitė (18:32), o po krepšiu sėkmingai darbavosi V. Jarosz – 20:32. Nors garliaviškės pavyko kiek pagyvinti žaidimą puolime, tačiau CEKK susikrautas pranašumas leido joms pirmauti – 42:27. Prieš antrąją rungtynių dalį „Hoptrans-Sirenos“ atsiliko 29:48.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje keitėsi mažai, o šeimininkėms nesisekė sumažinti deficito – 31:52. Trečiajame kėlinyje kelio traumą patyrė Eglė Tarasevičiūtė, kuri likusią rungtynių dalį turėjo praleisti ant suolelio šaldydama kelį. Likus žaisti 4 minutes, „Hoptrans-Sirenos“ pelnė 9 taškus be atsako ir kiek sumažino deficitą – 40:54. Kovingai trečiąjį kėlinį sužaidusios šeimininkės prieš lemiamą kėlinį turėjo 14 taškų deficitą – 44:58.

Lemiamą kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo susikaupusios ir pelniusios 4 taškus be atsako sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 48:58. Nors garliaviškės neleido varžovėms didinti pranašumo, tačiau sumažinti iki vienženklio skirtumo rezultato nepavyko. Įpusėjus ketvirčiui „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau vijosi varžoves – 54:69. Likus žaisti 2 minutes, po Akvilės Baronėnaitės tritaškio metimo, komandas skyrė 15 taškų (57:72), o per likusį laiką spurto surengti nebepavyko. „Hoptrans-Sirenoms“ teko pripažinti varžovių pranašumą – 61:76.

„Hoptrans-Sirenos“: V. Jarosz 17 (9 atk. kam.), D. Belickaitė 14 (5 per. kam.), A. Baronėnaitė 7 taškai.

CEKK: N. Nagy-Bujdoso 24 (8 atk. kam.), D. Medgyessy 14 (14 rez. perd.), M. Skorič 11 taškų.